Recenzje
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .

Wyszukaj stronę        

Sprzęt dla niepełnosprawnych


Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych

Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych
Jeśli szukasz uchwytów dla niepełnosprawnych to musisz mi uwierzyć że warto sprawdzić uchwyty dla niepełnosprawnych firmy Armed. Firma ta produkuje solidne i trwałe uchwyty dla niepełnosprawnych które będą doskonale się prezentować oraz będą długo i trwale spełniać swoje zadanie.
http://www.armed-med.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Centrum Wózków Inwalidzkich

Centrum Wózków Inwalidzkich
Centrum Wózków Inwalidzkich to doświadczeni specjaliści w zakresie dobierania sprzętu medycznego. Inicjatywa funkcjonuje od 2014r. i od tamtego czasu zdążyła znacznie się rozwinąć, by móc jeszcze lepiej przewidzieć potrzeby klientów. W asortymencie sklepu Centrum Wózków Inwalidzkich można odszukać np. klasyczne wózki aluminiowe, wózki na napęd elektryczny, jak też akcesoria, pozwalające na kompleksową naprawę sprzętu. Oferujemy produkty firm, takich jak: Neox, GTM Mobil, czy Ormesa. Zapraszamy na naszą stronę internetową po szczegóły oferty. Nieustannie jesteśmy do dyspozycji każdego z Państwa.
http://centrumwozkow.eu
Zgłoś nie działający link/spam


LiftPlus.pl: bariery architektoniczne? Mówimy im STOP

LiftPlus.pl: bariery architektoniczne? Mówimy im STOP
Na stronie firmy Lift Plus z Wrzosowej koło Częstochowy znajdą Państwo specjalistyczne urządzenia służące do redukowania lub całkowitej likwidacji barier architektonicznych. Wśród nich między innymi: schodołazy, windy dla niepełnosprawnych, szyny i rampy najazdowe, krzesełka przyschodowe, platformy przyschodowe, wanny i podnośniki pacjenta. Firma Lift Plus to również doskonała obsługa Klientów, o czym mogą się Państwo przekonać między innymi dzięki czatowi on-line na stronie. Przedstawiciele Lift Plus chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia nas na liftplus.pl.
http://www.liftplus.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt