Recenzje
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam

Wyszukaj stronę        

Pomoc psychoterapeutyczna


Pomoc psychologiczna Poznań

Pomoc psychologiczna Poznań
Pomoc psychologiczna Poznań zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą psychoterapeutyczną. U nas możecie państwo skorzystać zarówno z psychoterapii indywidualnej jak i psychoterapii dla par i małżeństw.
http://promocja.katkara888.com/zdrowie,i,uroda/gestalt,poznan,pl,s,150/
Zgłoś nie działający link/spam


Wsparcie psychologiczne małopolska

Wsparcie psychologiczne małopolska
Gabinet psychoterapii funkcjonujący w mieście Kraków proponuje usługi terapii osobistej i grupowej, w tym terapii związków. Spotkania przeprowadzane są w delikatnej, uspokajającej atmosferze. Wsparcia udzielają dyplomowani pedagodzy i psychoterapeuci.
http://krakow-psychoterapia.com/
Zgłoś nie działający link/spam


Psychoterapia Warszawa Ursynów

Psychoterapia Warszawa Ursynów
Monika Ziemba, doświadczony psychodietetyk i psycholog zaprasza do prowadzonego przez siebie Gabinetu Psychologii mieszczącego się na Ursynowie, w Warszawie. W obszarze prowadzonej przez siebie terapii udzieliła już pomocy wielu osobom, dotkniętych problemami w zdrowiu psychicznych. Ciągły stres, towarzyszący nam na co dzień jest przyczyną pojawiających się coraz częściej nerwic, depresji oraz stanów lękowych. Nieleczone bulimia i anoreksja oraz otyłość, mają duży wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne osoby, ale także na jego stan emocjonalny. W trakcie terapii indywidualnej i grupowej z pacjentami, psycholog i psychodietetyk Monika Ziemba, stara się pomóc swoim pacjentom w wydostaniu się z trudnej sytuacji życiowej.
http://dobry-psycholog.com/zakres-pomocy-psychologicznej
Zgłoś nie działający link/spam


Leczenie alkoholizmu - Arcus

Leczenie alkoholizmu - Arcus
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Arcus został założony w 2010r. aby pomagać osobą cierpiącym na uzależnienia od alkoholu, depresję i nerwice. W okresie 5 lat funkcjonowanie udzieliliśmy pomocy około 1000 pacjentom. Wszyscy potrzebujący mogą skorzystać z 4, 6 lub 8 tygodniowej stacjonarnej terapii. Wielu podopieczny radykalnie zmieniło swoje życie po wizycie w naszym ośrodku. Starami się podejść indywidualnie do każdego pacjenta. Kładziemy silny nacisk na wysoką jakość na leczenie psychoterapeutyczne.
http://uzaleznieniapoznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt