Recenzje
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

Wyszukaj stronę        

Wiedza medyczna


Księgarnia Medyczna On Line Wydawnictwo Medyczne Borgis

Księgarnia Medyczna On Line Wydawnictwo Medyczne Borgis
Księgarnia Medyczna On Line – literatura fachowa oraz popularnonaukowa z zakresu medycyny. Oferta obejmuje książki największych wydawców literatury medycznej w Polsce oraz ciekawe pozycje autorów zagranicznych. Właścicielem księgarni jest istniejące od 1990 roku Wydawnictwo Borgis.
http://www.ksiegarniamedyczna.eu/
Zgłoś nie działający link/spam

Ochoroba.pl

Ochoroba.pl
Portal informacyjny z przystępnymi tekstami o zdrowiu. Rozbudowane działy dotyczące diety, profilaktyki, ziołolecznictwa, ciąży, zdrowego trybu życia. Tematyka medyczna. Leksykon chorób. Baza placówek medycznych. Serwis dla każdego: o zdrowiu, o chorobach. Łatwe wyszukiwanie potrzebnych informacji. Intuicyjna nawigacja.
http://ochoroba.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Stronka o marichuanie

Stronka o marichuanie
Stronka o marichuanie powstała w celach informacyjnych. Dowiesz się tu szerego infomacji o nielegalnym handlu marichuaną, a także przebiegu postępowania wobec osób skazanych za posiadanie haszyszu.
http://www.haszysz.com
Zgłoś nie działający link/spam

Dobre Książki psychologiczne

Dobre Książki psychologiczne
Jesteśmy księgarnią specjalistyczną. Nasza oferta skupia się wokół takich dziedzin jak ezoteryka, parapsychologia, psychologia, wiedza duchowa, zdrowie, psychotronika, edukacja a także w mniejszym stopniu literatura, religia i filozofia. Staramy się aby nasza oferta była reprezentatywna dla wyżej wymienionych dziedzin. Każdy kto poszukuje i zależy mu na własnym rozwoju znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy do zamówienia bezpłatnego Katalogu Wysyłkowego Z Dobrej Półki gdzie znajdziecie Państwo ponad 300 aktualnie najciekawszych pozycji z wymienionych dziedzin.
http://www.dobreksiazki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rejestracja leków - ogólne informacje i zasady

Rejestracja leków - ogólne informacje i zasady
Ogólne informacje na temat zasad rejestracji leków, dokumentacji wymaganej w procesie dopuszczenia do obrotu, procedur rejestracji: procedury narodowej oraz procedury wzajemnego uznania i procedury zdecentralizowanej, kategorii wniosków o dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego i związanych z tym wymagań dla dokumentacji (dzięki działaniom harmonizacyjnym uzyskano porównywalne wymagania dla dokumentacji rejestracyjnej leków) i badań leków.
http://www.rejestracja-lekow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt