Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        

Psychoterapiaterapia par warszawa

terapia par warszawa
Terapia par i terapia małżeństw to zawsze wspólne spotkania partnerów lub małżonków w obecności terapeuty i moderowane przez niego, a celem spotkań terapeutycznych jest próba wzajemnego zrozumienia i poprawy wzajemnych relacji. Spotkania terapeutyczne poprzedzone są postawieniem diagnozy psychologicznej i określeniem celów, które chcemy osiągnąć w ramach terapii. Jeśli mieszkacie Państwo w Warszawie i wasz związek przechodzi kryzys to polecam konsultacje w Gabinecie Psycholog Jolanty Szczepaniak na Muranowie.
http://terapia-par.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Psychoterapia par

Psychoterapia par
Jeśli szukasz dobrego Psychologa w Warszawie to właśnie znalazłeś. Psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza do Gabinetu Psychoterapii na Muranowie. Psychoterapia par i psychoterapia rodzin oraz terapia uzależnień to moje główne specjalizacje. Pomagam swoim Pacjentom w przezwyciężaniu problemów związanych z funkcjonowaniem w związkach i relacjach z innymi osobami oraz trudnymi i traumatycznymi sytuacjami. Podczas konsultacji pomagam w znalezieniu dróg wyjścia z zaistniałej kryzysowej sytuacji i powrocie do normalnego życia. Służę wsparciem w czasie spotkań w moim gabinecie oraz oferuję terapię online na Skypie. Więcej informacji na szczepaniak-psychology.eu
http://szczepaniak-psychology.eu
Zgłoś nie działający link/spam


psycholog Poznań

psycholog Poznań
Jeśli trafiłeś do nas to znaczy ze szukasz informacji, porady lub pomocy a my jesteśmy dla Ciebie by wspólnie z terapeutą przyjrzeć się sytuacji w której się znalazłeś i porozmawiać o możliwościach jej rozwiązania. Pierwsze spotkanie pozwoli nam ustalić cele, które chcesz osiągnąć i wyodrębnić główny problem nad którymi będziemy pracować. Spotkanie takie pozwala także zorientować się czy ta forma pomocy Ci odpowiada, czy dobrze czujesz się w tym miejscu, z tym terapeutą. Pomoże Ci w podjęciu decyzji. Psychoterapia indywidualna jest to metoda leczenia zaburzeń emocjonalnych oraz rozwiązywania trudnych spraw osobistych środkami psychologicznymi. Odbywa się to poprzez terapię indywidualną (kontakt) z terapeutą.
http://psychologia-solutio.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Psycholog Warszawa Bielany

Psycholog Warszawa Bielany
Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna oraz psychoedukacja. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i mediacje rodzinne. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia.
http://pracownia-nurty.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt