Recenzje
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .

Wyszukaj stronę        

PsychoterapiaTerapia Wodzisław Śląski

Terapia Wodzisław Śląski
Jak psychoterapeuta pomagam swoim Pacjentom w przezwyciężaniu problemów związanych z: - funkcjonowaniem w związkach i relacjach z innymi osobami - trudnymi, kryzysowymi oraz traumatycznymi sytuacjami i wydarzeniami - psychicznym cierpieniem związanym m.in. z ubytek bliskiej osoby, uzależnieniami, współuzależnieniem, obniżonym nastrojem, poczuciem braku sensu życia, lękiem, smutkiem - trudnościami związanymi z zaburzeniami jedzenia - trudnościami wychowawczymi Terapia prowadzona jest w oparciu o metody psychodynamiczne. Zakłada ono, że rozumienie życia psychicznego wymaga refleksji nad nieświadomością.
http://www.terapia-nowa-droga.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Family-Med - Psychoterapia Bydgoszcz

Family-Med - Psychoterapia Bydgoszcz
Wsparcie doświadczonego specjalisty Family-Med pozwoli Ci poprawić stan swojego zdrowia. Przekonaj się o tym, że psychoterapeuta Family-Med to rozwiązanie, które jest dla Ciebie szansą na wyjście z choroby. Tylko doświadczeni specjaliści i lata praktyki są gwarancją tego, że Twoje problemy przestaną ograniczać Twoje możliwości. Dzięki temu, że psychoterapia w skuteczny sposób przyczyniła się do poprawy zdrowia wiele osób, możesz być pewny, że wybór naszej kliniki to dobra decyzja. Klinika psychiatrii to duży krok do Twojego uleczenia!
http://family-med.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt