Recenzje
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Diamenty - wycena - Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w Diamenty - wycena - Diamond Expert .
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Psychoterapia







Terapia Wodzisław Śląski

Terapia Wodzisław Śląski
Jak psychoterapeuta pomagam swoim Pacjentom w przezwyciężaniu problemów związanych z: - funkcjonowaniem w związkach i relacjach z innymi osobami - trudnymi, kryzysowymi oraz traumatycznymi sytuacjami i wydarzeniami - psychicznym cierpieniem związanym m.in. z ubytek bliskiej osoby, uzależnieniami, współuzależnieniem, obniżonym nastrojem, poczuciem braku sensu życia, lękiem, smutkiem - trudnościami związanymi z zaburzeniami jedzenia - trudnościami wychowawczymi Terapia prowadzona jest w oparciu o metody psychodynamiczne. Zakłada ono, że rozumienie życia psychicznego wymaga refleksji nad nieświadomością.
http://www.terapia-nowa-droga.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Family-Med - Psychoterapia Bydgoszcz

Family-Med - Psychoterapia Bydgoszcz
Wsparcie doświadczonego specjalisty Family-Med pozwoli Ci poprawić stan swojego zdrowia. Przekonaj się o tym, że psychoterapeuta Family-Med to rozwiązanie, które jest dla Ciebie szansą na wyjście z choroby. Tylko doświadczeni specjaliści i lata praktyki są gwarancją tego, że Twoje problemy przestaną ograniczać Twoje możliwości. Dzięki temu, że psychoterapia w skuteczny sposób przyczyniła się do poprawy zdrowia wiele osób, możesz być pewny, że wybór naszej kliniki to dobra decyzja. Klinika psychiatrii to duży krok do Twojego uleczenia!
http://family-med.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Terapia craniosacralna Tychy

Terapia craniosacralna Tychy
Zajmuję się psychoterapią indywidualną, terapią par i terapią rodzinną. Psychoterapia – w moim rozumieniu – jest spotkaniem w przestrzeni zmiany. Terapia dźwiękiem W XXI wieku nie ma już wątpliwości, co do faktu, że dźwięk posiada właściwości lecznicze. Odpowiednie częstotliwości dźwięku są w stanie rozbijać komórki nowotworowe i wzmacniać układ. Biodynamiczna Terapia Czaszkowo-Krzyżowa Terapia czaszkowo-krzyżowa wywodzi się z osteopatii. Jest to terapia wielowymiarowa, oddziałująca na poziomie ciała, umysłu i duszy.
http://harmonia.slask.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Pomoc psychologiczna Gdańsk

Pomoc psychologiczna Gdańsk
Pomoc psychologiczna w Gdańsku. Podczas sesji terapeutycznych pomagam Ci przede wszystkim zrozumieć siebie i Twoje reakcje. Służę pomocą w uzyskaniu szerszej perspektywy Twojej sytuacji życiowej. Razem zastanawiamy się nad sposobami wpływu na zmianę. W zależności od charakteru zgłaszanego problemu omawiamy między innymi Twoje najważniejsze relacje z innymi ludźmi, sposób funkcjonowania w różnych obszarach życiowych, istotne doświadczenia i przeżycia, bieżące wydarzenia. Wierzę w metodę leczenia opartą na współpracy, gdzie wspólny wysiłek pacjenta i terapeuty gwarantuje poprawę samopoczucia.
http://psychologgdansk.eu
Zgłoś nie działający link/spam








UrbiCMS 2008    kontakt