Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Bioptron


Bioptron Lampy

Bioptron Lampy
Bioptron to Szwajcarski System Terapii Światłem przeznaczony przede wszystkim do leczenia ran i odbudowy tkanek.Zatwierdzony przez Unię Europejską jako urządzenie medyczne (93/42/EEC),stosowany jest przez specjalistów w szpitalach,zakładach specjalistycznych,centrach zdrowia i ośrodkach sportowych.Bioptron emituje światło spolaryzowane o niskiej energii,które umożliwia optymalną penetrację powierzchni skóry przy minimalnym efekcie nagrzewania,nie powodując najmniejszych uszkodzeń skóry.tel:505658532
http://www.bioptron.hg.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Lampy bioptron

Lampy bioptron
Terapia światłem Bioptron jest już dzisiaj standartem w instytucjach dbających o zdrowie i urodę, lecz długi czas oczekiwania na zabiegi i wysoki ich koszt w gabinetach prywatnych utrudnia ich dostepność. Firma Zepter Medical specjalizująca się w sprzedaży szwajcarskich Lamp do światłoterapii, światłem spolaryzowanym BIOPTRON posiadająca swoje Biuro Regionalne w Tychach
http://www.bioptron.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Bioptron w medycynie

Bioptron w medycynie
Zapraszam do zapoznania się z najnowocześniejszą Medycyną Naturalną, innowacyjnymi urządzeniami medycznymi, które są bezkonkurencyjne w terapiach leczniczych, profilaktyce zdrowotnej, leczeniu i rehabilitacji. Zamów lampę Bioptron bezpośrednio od Zepter. Tel.0601 06 05 97.
http://www.bioptron-zepter.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Bioptron

Bioptron
Zwyczajne światło jest pierwotnym źródłem dobrego nastroju, wysokiej koncentracji, aktywności i witalności. To jest dla nas normalne zjawisko przyrodnicze i to jest jedna z przyczyn dla których tak gromadnie Skandynawowie zimą wyjeżdżają na południe Europy w poszukiwaniu światła. Sami po długotrwałych zimowych nocach, wraz z nadejściem wiosny tak chętnie wybieramy się na świeże powietrze. Podświadomie poszukujemy światła. Dawka pochłoniętego światła jest dla naszego dobrego nastroju bardzo istotna.
http://www.bioptron.ayz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt