Recenzje
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        

Terapia Warszawa


Terapia tańcem Bydgoszcz

Terapia tańcem Bydgoszcz
Centrum Twórczego Życia i Psychoterapii - Access Yourself to miejsce, gdzie każdy może znaleźć zrozumienie, inspiracje i wsparcie na różnych etapach życia. Celem naszych działań jest udzielanie profesjonalnej pomocy terapeutycznej i wsparcia wszystkim tym, którzy czują się nieszczęśliwi w swojej codzienności, jak i osobom, które szukają rozwoju wewnętrznych zasobów – mocnych stron, pragną żyć w kontakcie ze swoim ciałem, umysłem i duszą. Korzystamy z różnorodnych podejść terapeutycznych ukierunkowanych na przyszłość i koncentrujących się na zasobach. Rozumiemy, że zmiana jest możliwa zawsze i wszędzie a rozwiązanie problemu nie zawsze jest tam, gdzie jego źródło.
http://www.yourself.pl
Zgłoś nie działający link/spam

integracja sensoryczna warszawa białołęka

integracja sensoryczna warszawa białołęka
integracja sensoryczna terapia ręki Ruch Rozwijający W.Sherborne terapia pedagogiczna kształtowanie umiejętności społecznych artterapia zajęcia plastyczne zajęcia grupowe dla dzieci od 9 miesiąca życia konsultacje psychologiczne zajęcia logopedyczne
http://www.malywielki.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


Gabinet Promyk

Gabinet Promyk
Gabinet Promyk na warszawskim Mokotowie zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty działań terapeutycznych dla dzieci: • Diagnoza i terapia logopedyczna • Diagnoza i terapia integracji sensorycznej • Konsultacje psychologiczne • Konsultacje dietetyczne. Po więcej informacji zapraszamy na http://www.gabinetpromyk.eu/
http://www.gabinetpromyk.eu/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt