Recenzje
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

Terapia Warszawa


Terapia tańcem Bydgoszcz

Terapia tańcem Bydgoszcz
Centrum Twórczego Życia i Psychoterapii - Access Yourself to miejsce, gdzie każdy może znaleźć zrozumienie, inspiracje i wsparcie na różnych etapach życia. Celem naszych działań jest udzielanie profesjonalnej pomocy terapeutycznej i wsparcia wszystkim tym, którzy czują się nieszczęśliwi w swojej codzienności, jak i osobom, które szukają rozwoju wewnętrznych zasobów – mocnych stron, pragną żyć w kontakcie ze swoim ciałem, umysłem i duszą. Korzystamy z różnorodnych podejść terapeutycznych ukierunkowanych na przyszłość i koncentrujących się na zasobach. Rozumiemy, że zmiana jest możliwa zawsze i wszędzie a rozwiązanie problemu nie zawsze jest tam, gdzie jego źródło.
http://www.yourself.pl
Zgłoś nie działający link/spam

integracja sensoryczna warszawa białołęka

integracja sensoryczna warszawa białołęka
integracja sensoryczna terapia ręki Ruch Rozwijający W.Sherborne terapia pedagogiczna kształtowanie umiejętności społecznych artterapia zajęcia plastyczne zajęcia grupowe dla dzieci od 9 miesiąca życia konsultacje psychologiczne zajęcia logopedyczne
http://www.malywielki.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


Gabinet Promyk

Gabinet Promyk
Gabinet Promyk na warszawskim Mokotowie zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty działań terapeutycznych dla dzieci: • Diagnoza i terapia logopedyczna • Diagnoza i terapia integracji sensorycznej • Konsultacje psychologiczne • Konsultacje dietetyczne. Po więcej informacji zapraszamy na http://www.gabinetpromyk.eu/
http://www.gabinetpromyk.eu/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt