Recenzje
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Wyszukaj stronę        

Rehabilitacja


Rehabilitacja Warszawa

Rehabilitacja Warszawa
Jeśli mamy bóle kręgosłupa, skoliozę, lub inne tego typu dolegliwości, warto zainteresować się dobrym leczeniem i rehabilitacją. Pewnym z ośrodków zajmujących się tego typu usługami jest „Ortho-Medica” w Warszawie. Wśród propozycji, które dostępne są w ofercie mamy okazję znaleźć rehabilitację oraz leczenie wad postawy metodą „PRESSIO”. Jest to sposób leczenia polegający na specjalnym wykorzystaniu odpowiednich ciężarków.
http://www.ortho-medica.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fizjoterapia

Fizjoterapia
Fizjo.e-Masaz.pl: Internetowy serwis fizjoterapeutyczny, fizjoterapia. W poszczególnych działach tematycznych znajdziecie informacje o postępowaniu w przypadkach chorobowych i wiele więcej. Forum, Gabinety, Fizjoterapeuci, Fizjoterapia
http://fizjo.e-masaz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Bioptron

Bioptron
Strona internetowa dystrybutora aparatury medycznej BIOPTRON. Nowoczesna technologia leczenia światłem BIOPTRON uzyskała ogromne przeznaczenie i uznanie w medycynie. Urządzenia BIOPTRON przystosowane są do obsługi we własnym domu jak również w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych, centrach sportowych. BIOPTRON to doskonała terapia dla osób z chorobami dermatologicznymi, bioptron pomocny jest także w leczeniu schorzeń długotrwałych, zmniejszaniu bólów pooperacyjnych czy depresji. Na stronie zamieszczone zostały wyczerpujące wiadomości tyczące się wykorzystania lampy BIOPTRON. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się ze wszystkimi produktami.
http://www.bioptronterapia.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja Kraków

Rehabilitacja Kraków
Fizjoterapia Kaczmarek - kompleksowe usługi w dziedzinie rehabilitacji i fizjoterapii. W naszej ofercie znajdują się, miedzy innymi zabiegi z zakresu fizykoterapii, masaż leczniczy, sportowy i relaksacyjny, odnowa biologiczna, ćwiczenia korekcyjne oraz taping medyczny i sportowy. Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu w Krakowie.
http://fizjoterapia-kaczmarek.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt