Recenzje
Busy Polska Dania - Tomexprzewozy. Busy Polska Dania - Tomexprzewozy
Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz. Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz
drukowanie flag. drukowanie flag

Wyszukaj stronę        

Kraków


Zwiedzanie Krakowa

Zwiedzanie Krakowa
ExcitingKrakow.pl to licencjonowane biuro turystyczne którego głównym profilem działaności jest oragnizowanie zwiedzania z przewodnikiem jak również wycieczek do Kopalni Soli w Wieliczce. Dzięki długoletniej działalności na rynku turystycznym zdobyliśmy szerokie doświadczenie, posiadamy także wysoce wykwalifikowany personel a także flotę komfortowych samochodów. Nasi klienci otrzymują najlepszą postać obsługi i przez to stale całkowite zadowolenie z realizowanych usług turystycznych. Usługi można z łatwością zamawiać online na stronie internetowej oraz telefonicznie poprzez dostępne przez cały tydzień centrum rezerwacji.
http://www.excitingkrakow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Mr Brown - angielski dla dzieci Kraków

Mr Brown - angielski dla dzieci Kraków
Polska uczelnia lingwistyczna angażuje samych obeznanych nauczycieli, jacy nie tylko znają doskonale język angielski, lecz również ukończyli nauki edukacyjne. Dodatkowo jesteśmy nastawieni na nowoczesność, toteż na każdych spotkaniach korzystamy z innowacyjnych sposobów, jakie korygują stan i szybkość uczenia się najnowszego języka. Z nami lekcja nigdy nie była tak prosta i przyjemna! Dodatkowo działamy w ramach systemu rabatów dla naszych uczniów, a także tworzymy grupy dla najmniejszych praktykantów angielskiego. Oni w naszych biurach bez wątpienia nie będą się nudzić.
http://www.mrbrown.edu.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


Zwiedzanie Krakowa

Zwiedzanie Krakowa
Biuro turystyczne z 7mio letnim doświadczeniem oferuje usługi zwiedzania miasta z prywatnymi przewodnikami dla grup i klientów indywidualnych. Oferujemy zwiedzanie aż 15 jezykach, także z wykorzystaniem pojazdów elektrycznych. Dla naszych klientów wykonujemy także transfery na lotniska oraz wycieczki do Auschwitz Birkenau i kopalni soli.
http://www.krakow-zwiedzanie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt