Recenzje
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Zabytki


Dąb bartek

Dąb bartek
Ratujmy Bartka ! Pod takim hasłem miłośnicy zabytkowego dębu rozpoczynają akcję mającą na celu ratowanie tego pięknego i jakże starego pomniku przyrody. Apelują o działania na rzecz samego drzewa jak i okolicznych. Strona www.ratujmybartka.pl ma na celu zaktywizowanie i zachęcenie do pomocy jak największej ilości osób.
http://www.ratujmybartka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wałbrzych

Wałbrzych
Serwis regionu wałbrzyskiego mój Wałbrzych to regionalny serwis informacyjny obejmujący swym zasięgiem miasta Wałbrzych Bielawa, Boguszów-Gorce, Bystrzyca Kłodzka, Duszniki-Zdrój, Dzierżoniów, Jedlina-Zdrój, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda, Pieszyce, Piława Górna, Polanica-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Świdnica, Świebodzice. Poza informacjami z regionu serwis zawiera również galerię zdjęć i starych pocztówek, oferty pracy, ogłoszenia, katalog firm z miasta Wałbrzych i regionu wałbrzyskiego a także informator i katalog imprez kulturalnych.
http://www.mojwalbrzych.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dąb Bartek

Dąb Bartek
W Polsce mamy cenne zabytki przyrody-unikalne , wiekowe, bardzo piękne drzewa. Jest pośród nich Bartek-który rośnie kolo Zagnańska od niepamiętnych czasów... Należy do drzew weteranów. Jest to dąb szypułkowy- z gatunku takich drzew- wokół których powstało najwięcej legend , podań i baśni - odsyłających do źródeł naszej Wspólnej Europy.
http://www.ratujmybartka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Atrakcje Poznania

Atrakcje Poznania
Poznań jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Perłą starego miasta jest przepiękny renesansowy Ratusz z interesującymi koziółkami, trzaskającymi się w każde południe. Najmłodsza zabytkowa dzielnica, wybudowana około zamku Cesarskiego powstałego przed 100 laty. Główny punkt dzielnicy stanowi Plac Mickiewicza, na którym znajduje się pomnik wieszcza. Poznań to w największym stopniu zielone miasto Polski, jest tu dużo parków, zwiedzać można ogromny 17-hektarówy Ogród Botaniczny, z fascynującym zbiorem głazów narzutowych. Aby poznać najlepsze i zajmujące miejsca w Poznaniu, wejdź na naszą stronę.
http://poznan.co-zobaczyc.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt