Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        

Nocleg


Wczasy nad jeziorem

Wczasy nad jeziorem
Ośrodek wypoczynkowy ZACISZE serdecznie zaprasza na wyjątkowe wczasy nad jeziorem na Pojezierzu Gostynińskim. Ośrodek jest położony w Koszelówce, otoczony lasami. Obiekt jest zachwycajacym miejscem na letni urlop rodzinny czy też zieloną szkołę ? na gości czekają wygodne domki całoroczne i letniskowe, oraz pole namiotowe. Za sprawą atrakcyjnej infrastruktury, takiej jak miejsce na palenie ogniska, zjeżdżalnia wodna, plac zabaw czy wypożyczalnia sprzętu sportowego ? Ośrodek od wielu lat przyciąga tłumy zainteresowanych.
http://www.owzacisze.pl
Zgłoś nie działający link/spam

noclegi Rymanów

noclegi Rymanów
Iwonicz Zdrój jest słynnym ośrodkiem lecznictwa uzdrowiskowego i sanatoryjnego znajdującym się w południowo-zachodniej części województwa podkarpackiego, w powiecie krośnieńskim. O jego atrakcyjności świadczą liczne zabytki oraz malownicze położenie na skraju Beskidu Niskiego w dolinie Iwonickiego Potoku. Zaciszną kotlinę uzdrowiska otacza bukowo-jodłowy kompleks leśny, będący pozostałością dawnej Puszczy Karpackiej.
http://promyk-iwonicz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

domki na mazurach

domki na mazurach
Jeżeli szukasz miejsca na Mazurach, w którym odpoczniesz od trudów codziennego życia i zakosztujesz kontaktu z piękną naturą, to Mazurskie Chaty spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. W naszym ośrodku daleko za sobą zostawisz miastowy zgiełk. Tutaj czas płynie wolniej, a każda jego minuta na długo zostaje w pamięci. W chacie nad brzegiem jeziora… Malownicza miejscowość Piecki, w którym znajdziesz nasze chaty, stanowi kwintesencję tego, czego ludzie szukają na Mazurach – czystych jezior i zielonych lasów
http://www.mazurskie-chaty.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pokoje Zakopane

Pokoje Zakopane
Chałupki pod Giewontem to stylowe domki góralskie, które znajdują się w Murzasichlu 7 km od centrum Zakopanego. To właśnie tutaj u podnóża Tatr tuż przy granic z lasami Tatrzańskiego Parku Narodowego rozpoczyna się początek wielu szlaków turystycznych gdzie wyjątkowy widok.
http://chalupkipodgiewontem.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt