Recenzje
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Józef Chełmoński. Interesujesz się polskim malarstwem? Chcesz zobaczyć, gdzie ostatnie lata swojego życia spędził Józef Chełmoński ? Zapraszamy na naszą stronę.

Wyszukaj stronę        

Nocleg






Wczasy nad jeziorem

Wczasy nad jeziorem
Ośrodek wypoczynkowy ZACISZE serdecznie zaprasza na wyjątkowe wczasy nad jeziorem na Pojezierzu Gostynińskim. Ośrodek jest położony w Koszelówce, otoczony lasami. Obiekt jest zachwycajacym miejscem na letni urlop rodzinny czy też zieloną szkołę ? na gości czekają wygodne domki całoroczne i letniskowe, oraz pole namiotowe. Za sprawą atrakcyjnej infrastruktury, takiej jak miejsce na palenie ogniska, zjeżdżalnia wodna, plac zabaw czy wypożyczalnia sprzętu sportowego ? Ośrodek od wielu lat przyciąga tłumy zainteresowanych.
http://www.owzacisze.pl
Zgłoś nie działający link/spam

noclegi Rymanów

noclegi Rymanów
Iwonicz Zdrój jest słynnym ośrodkiem lecznictwa uzdrowiskowego i sanatoryjnego znajdującym się w południowo-zachodniej części województwa podkarpackiego, w powiecie krośnieńskim. O jego atrakcyjności świadczą liczne zabytki oraz malownicze położenie na skraju Beskidu Niskiego w dolinie Iwonickiego Potoku. Zaciszną kotlinę uzdrowiska otacza bukowo-jodłowy kompleks leśny, będący pozostałością dawnej Puszczy Karpackiej.
http://promyk-iwonicz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

domki na mazurach

domki na mazurach
Jeżeli szukasz miejsca na Mazurach, w którym odpoczniesz od trudów codziennego życia i zakosztujesz kontaktu z piękną naturą, to Mazurskie Chaty spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. W naszym ośrodku daleko za sobą zostawisz miastowy zgiełk. Tutaj czas płynie wolniej, a każda jego minuta na długo zostaje w pamięci. W chacie nad brzegiem jeziora… Malownicza miejscowość Piecki, w którym znajdziesz nasze chaty, stanowi kwintesencję tego, czego ludzie szukają na Mazurach – czystych jezior i zielonych lasów
http://www.mazurskie-chaty.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pokoje Zakopane

Pokoje Zakopane
Chałupki pod Giewontem to stylowe domki góralskie, które znajdują się w Murzasichlu 7 km od centrum Zakopanego. To właśnie tutaj u podnóża Tatr tuż przy granic z lasami Tatrzańskiego Parku Narodowego rozpoczyna się początek wielu szlaków turystycznych gdzie wyjątkowy widok.
http://chalupkipodgiewontem.pl
Zgłoś nie działający link/spam








UrbiCMS 2008    kontakt