Recenzje
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Wyszukaj stronę        

Nocleg


StayOkay

StayOkay
StayOkay to hostel zapewniający tanie noclegi w Poznaniu. StayOkay znajduje się w centrum miasta w pobliżu dworca PKP i PKS i oferuje wygodne miejsca noclegowe, schludne, przyjemne i tanie pokoje. W ofercie mamy szereg pokoi, 2, 4, 6 i 8 osobowych. W cenę noclegu wliczone są pościel oraz ręczniki a także posiłek.
http://www.stayokay.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Hotel z basenem Opole

Hotel z basenem Opole
Zapraszamy Cię na pobyt do naszego ekskluzywnego hotelu,który znajduje się w Opolu. Nasi goście mogą korzystać z szeregu usług. W hotelu znajduje się stałe połączenie Internetowe, strzeżony parking oraz basen. Chwile spędzone w naszym hotelu z pewnością pozostaną na długo w pamięci.
http://www.festival.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nocleg Moskwa

Nocleg Moskwa
Moskiewskie hotele - Prezentacja wyróżnionych hoteli na terenie pięknego miasta Moskwa. Na stronie prezentujemy wszelkie specyfikacje, klasyfikacje i komentarze na temat hoteli znajdujących się na terenie Moskwy. Jeżeli masz zamiar nocować w Moskwie, a jeszcze nie podjąłeś decyzji co do noclegu, koniecznie do nas zajrzyj. Wszystko to znajdziesz na hotelewmoskwie.info
http://www.hotelewmoskwie.info
Zgłoś nie działający link/spam

Noclegi Nowy Jork

Noclegi Nowy Jork
Nowy Jork - wielka metropolia amerykańska gromadząca w sobie całą mieszankę kulturową, etniczną i religijną z całego świata. Jedno z najbardziej znanym miast świata, które przyciąga coraz większą liczbę turystów. W serwisie www.nightinny.info prezentujemy oferty hoteli, które naszym zdaniem są najbardziej godne uwagi. Publikowane informacje dotyczą całej gamy hoteli, zarówno ekonomicznych jak i tych luksusowych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi tekstami, zwłaszcza jeżeli wybierasz się w podróż do tego wspaniałego miasta. www.NightInNY.info to niezależne źródło informacji, dzięki któremu wybór hotelu w Nowym Jorku stanie się znacznie łatwiejszy.
http://www.nightinny.info/
Zgłoś nie działający link/spam

Miejsca noclegowe

Miejsca noclegowe
Dobry nocleg nie zawsze oznacza wielkie hotele posiadające setki pokoi w bardzo wygórowanych cenach. Ludzie, dla których podróżowanie i zwiedzanie przeróżnych miejsc na świecie, rzadko wybierają takie rozwiązanie. Alternatywą dla hoteli są wszelkie pokoje typu studio, pensjonaty czy hostele. Nocleg w takich warunkach od dawna nie oznacza już obskurnych warunków i dusznych pokoi. Obecnie mnóstwo z nich stanowi wspaniałe miejsca pełne ciekawych ludzi. Właśnie takie miejsca noclegowe przedstawiamy Państwu w portalu Bed And Travel. Zapraszamy.
http://www.bedandtravel.info/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt