Recenzje
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
Strony internetowe Poznań. Strony internetowe Poznań

Wyszukaj stronę        

Nocleg


Wczasy nad morzem

Wczasy nad morzem
Szukasz miejsca do spania w jakimś miejscu w Polsce? W tym serwisie odnajdziesz wszystkie istotne dane na temat miejsc noclegowych nad morzem, nad jeziorami i w górach. Ponadto na stronie duża baza informacji na temat miejsc do spania w dużych miastach. Znajdziesz tutaj kompletne dane na temat spa, miejsc na zieloną szkołę dla młodzieży oraz innych interesujących miejsc, do których warto się udać. Każdy obiekt został opatrzony pełną ofertą, cennikiem i kompletem fotografii.
http://www.wczasy-i-wakacje.pl
Zgłoś nie działający link/spam

pokoje gościnne Koniecpol

pokoje gościnne Koniecpol
Budynek znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, blisko centrum Koniecpola, 300 metrów od Rynku głównego, który zapewnia dostęp do sklepów oraz parku z ogródkiem piwnym. Na chwilę obecną dysponujemy 24 miejscami noclegowymi, przy czym jesteśmy w trakcie przygotowywania, nowych, dodatkowych miejsc noclegowych. Pokoje są połączone z nowocześnie wyposażoną kuchnią oraz łazienką, w standardzie wyposażenia każdego pokoju jest o TV oraz dostęp do Wi-fi. Priorytetem dla nas jest zadowolenie z pobytu naszych Gości.
http://www.noclegi-koniecpol.pl
Zgłoś nie działający link/spam

tanie kwatery Mielno

tanie kwatery Mielno
Ośrodek Wczasowy "Bałtyk - Mielno" - Ośrodek wypoczynkowy w nadmorskiej miejscowości Mielno. Położony jest przy linii brzegowej jeziora Jamno, ok. 3 minuty od morza i szerokiej piaszczystej plaży Poranne wschody słońca. Korty tenisowe, boisko do siatkówki. Parking bezpłatny. Rodzinna atmosfera. Ośrodek wypoczynkowy znajduje się w ekologicznie czystej północnej części województwa zachodniopomorskiego, w nadmorskiej miejscowości Mielno. Położony jest przy linii brzegowej jeziora Jamno, ok. 350m od morza i szerokiej piaszczystej plaży. Teren ośrodka jest ogrodzony, ładnie zagospodarowany.
http://www.baltyk-mielno.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pensjonaty

Pensjonaty
Szukasz noclegu w gościnnej atmosferze? Nic prostszego! Zajrzyj do portalu http://goscwdom.pl .Jak powiada staropolskie przysłowie "Gość w dom - Bóg w dom". Na naszej stronie znajdziesz obiekty, które odznaczają się rzetelnym podejściem do wczasowicza i miłą obsługą. Z bazie znajdują się obiekty z całej Polski, zarówno kwatery prywatne jaki i apartamenty, hotele, pensjonaty oraz cempingi. Znajdziesz tu oferty zarówno z nad morza, z gór, znad jezior, a także oferty agroturystyczne i hotele położone w większych miejscowościach. Oferta jest podzielona także według województw.
http://goscwdom.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt