Recenzje
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Nocleg


Firmowe imprezy

Firmowe imprezy
Koninki to Hotel znajdujący się Gorcach, w dolinie potoku Koninka. Jest to klasyczne położenie na wypoczynek w górach, imprezy firmowe. Z koninek wiedzie dużo szlaków krajoznawczych.
http://koninki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wypoczynek w górach

Wypoczynek w górach
Ostoja Koninki to ośrodek wypoczynkowy. Mamy trzydziestoletnie praktykę w prowadzeniu hotelu stąd wiemy potrzeby własnych klientów. Naszym najogromniejszym walorem jest położenie u podnóża Gorczańskiego Parku Narodowego.
http://ostoja.koninki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Stok narciarski

Stok narciarski
Blisko Ośrodka Górskiego Koninki mieści się stacja narciarska Koninki. Zawiera kilka kolejek narciarskich, wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. W wypożyczalni można też wykorzystać z biegówek, łyżew lub profesjonalnego serwisu sprzętu. Szkoła jazdy proponuje opcja nauki jazdy na nartach lub snowboardzie. To piękne położenie dla miłośników jazdy na snowboardzie. Ośmielają do tego również okoliczne góry utworzone do wędrówek, oraz kolarstwa górskiego. Zapraszamy.
http://stacja.koninki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

ośrodki wypoczynkowe rezerwacja

ośrodki wypoczynkowe rezerwacja
Serwis Pobyty.pl umożliwia rezerwację online miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach w willach, pensjonatach, motelach, zajazdach, kwaterach prywatnych, gospodarstwach agroturystycznych, hotelach, aparthotelach, sanatoriach, pałacach, zamkach oferowanych przez ich Właścicieli i które to miejsca noclegowe mogą być rezerwowane przez Użytkowników Portalu oraz Użytkowników partnerskich stron Internetowych www.inwestycje.pl i www.wynajem.pl.Serwis Pobyty.pl ma za cel prezentowanie Użytkownikom oferty pokojów i apartamentów w najbardziej cenionych turystycznie i rekreacyjnie miejscowościach. Użytkownicy wynajmujący Lokale poprzez serwis Pobyty.pl otrzymują gwarancję najniższej ceny i nie ponoszą kosztów związanych z korzystaniem z serwisu.
http://pobyty.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Noclegi, zimowiska i zielone szkoły w górach

Noclegi, zimowiska i zielone szkoły w górach
Zapraszamy na wypoczynek do Ośrodka Jodła w Zawoi - pięknej wsi w Małopolsce (największej i jednej z najdłuższych w Polsce). Zawoja to miejscowość turystyczna u stóp Babiej Góry w Beskidach. Ośrodek dysponuje 50 miejscami w pokojach 2-3-4-osobowych z łazienkami. Ośrodek to doskonała baza wypadowa poznania Beskidów, Tatr i całej Małopolski, a nawet północnej Słowacji. W ośrodku organizujemy wczasy, zielone szkoły, kolonie letnie, obozy, zimowiska oraz imprezy dla firm. Naszym Gościom do dyspozycji oddajemy m.in. salę TV, salę do tenisa stołowego, świetlicę z kominkiem oraz przestronną jadalnię. Podczas pobytu u nas możecie liczyć na ogromną gościnność i kompleksową organizację wolnego czasu
http://pensjonat-zawoja.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt