Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        

Pływanie


kryta pływalnia Chrzanów

kryta pływalnia Chrzanów
Zostań mistrzem na naszym basenie a na pewno wielu pływaków będzie chciało Ci dorównać! Sprawdź poziom swoich umiejętności na tle innych. Środowisko wodne pozwala na wykonywanie ruchów w większym zakresie, sprzyja rozluźnieniu mięśni, odciąża układ kostny. Pływanie angażuje niemal wszystkie dynamiczne zespoły organizmu, aktywizując układ krążeniowo-oddechowy poprawia ogólną wydolność organizmu. Ruch w wodzie wzmacnia siłę mięśniową, wytrzymałość, poprawia koordynację ruchową.Nasi instruktorzy to profesjonaliści, dlatego możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze rodzajów treningu tak aby pasował do Twojego stylu pływania.
http://www.aqua.bro.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

BĄBELKI PŁYWAJĄ - Nauka pływania

BĄBELKI PŁYWAJĄ - Nauka pływania
W ofercie naszej Szkoły znajdują się: nauka pływania dla niemowląt i dzieci, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapia i rehabilitacja w wodzie, aktywne formy spędzania wolnego czasu, nauka pływania poprzez zabawę i ćwiczenia, praca z dziećmi z upośledzeniem ruchowym. Zajęcia odbywają się na pływalniach AQUASFERA - Olsztyn, Pływalnia Uniwersytecka - Olsztyn, Pływalnia Polonez – Warszawa Targówek, Pływalnia Nowa Fala - Warszawa Wola. Na naszej stronie www.babelkiplywaja.pl znajdziecie Państwo informacje o prowadzonych przez nas zajęciach oraz korzyściach jakie maluchy odniosą dzięki pływaniu i zabawom w wodzie.
http://www.babelkiplywaja.pl
Zgłoś nie działający link/spam


wyprawy nurkowe - kursy nurkowe

wyprawy nurkowe - kursy nurkowe
Marzeniem wielu z nas jest nurkowanie u wybrzeży Meksyku. Szczególnie jet ono polecane tym wszystkim, którzy cenią sobie niezależność i preferują samodzielne wyprawy. Dodatkowo można pozwiedzać liczne atrakcje i dziedzictwo kulturowe Majów i Azteków.
http://www.centrumvip.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


indywidualna nauka pływania

indywidualna nauka pływania
Pływanie to dyscyplina sportowa którą praktycznie wszyscy znają i kochają. Wyjątkowo fantastyczne zajęcie, zwłaszcza w lecie kiedy zaczyna się sezon na baseny. Oferujemy indywidualna nauka pływania skierowana przede wszystkim do wszystkich tych, którzy boją się pływać i stresuje ich obecność innych osób, kiedy nie mają odpowiednich umiejętności. Z nami nie musisz się wstydzić, pokażemy, doradzimy, nauczymy Cię nowej umiejętności i będziesz mógł jeszcze tego lata delektować się smakiem wakacji.
http://aquaadventure.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt