Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        

Piłka nożna


Wigry Suwałki

Wigry Suwałki
Aktualności kibicowskie dla miasta Suwałki i całej Suwalszczyzny. Młyn u siebie, relacje oraz mecze wyjazdowe. Serwis w stu procentach niezależny. Interesuje nas życie typowo kibicowskie, wyniki naszej drużyny to sprawa drugorzędna. Wigry to my.
http://www.forzawigry.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Mecze na żywo

Mecze na żywo
Serwis Na żywo to miejsce w całości poświęcone sportowi. Obejmuje wiadomości z zakresu takich dyscyplin jak: piłka nożna, siatkówka, hokej, formuła1 oraz skoki narciarskie. Każdy z entuzjastów sportu znajdzie tu relacje na żywo z meczów, rajdów oraz konkursów sportów zimowych. Dodatkowo składy drużyn, szczegółowe analizy, wyniki meczów oraz galerie zdjęć. Nasz serwis to jednak nie tylko aktualne wydarzenia sportowe ale także archiwalne materiały. Przeżyj razem z nami jeszcze raz najistotniejsze momenty w historii sportu!
http://nazywo.interia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

lewandowski

lewandowski
football to nasza pasja! Piłka nożna – gra zespołowa. Fani piłki nożnej twierdzą, że jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie.Od 1900 r. dyscyplina olimpijska. Na całym świecie w 2006 roku w rozgrywkach udział brało 265 milionów zawodniczek i zawodników, oraz 5 milionów sędziów należących do 207 lokalnych związków zrzeszonych w FIFA[1]. W meczach piłkarskich uczestniczą dwie rywalizujące ze sobą drużyny. Celem gry jest umieszczenie piłki w bramce przeciwnika. Zwycięża drużyna, która w regulaminowym czasie gry (dwie połowy po 45 minut każda w rozgrywkach seniorów
http://boiskowo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław blog to strona w całości poświęcona piłkarskiej drużynie z Dolnego Śląska. W jednym miejscu znajdziesz zapowiedzi najbliższych meczy WKS-u, podsumowania kolejek ligowych, subiektywne opinie i komentarze na temat postawy wrocławskiej drużyny, jej szans na odniesienie sportowego sukcesu oraz wiele innych ciekawych informacji. Zapraszam!
http://twierdzawks.blogspot.com
Zgłoś nie działający link/spam

Zawisza

Zawisza
Zawisza Bydgoszcz - niezależny serwis informacyjny. Serwis "Zawiszanie.pl" jest niezależnym portalem informacyjnym prowadzonym przez kibiców o Zawiszy Bydgoszcz. Serwis, jak i jego autorzy nie są w powiązani z WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. , Stowarzyszeniem Kibiców Zawiszy Bydgoszcz, a także pozostałymi sekcjami działającym pod nazwą Zawisza Bydgoszcz. Wojskowy Klub Sportowy Zawisza powstał w maju 1946 roku w Koszalinie, w którym to znajdowała się siedziba Dowództwa Okręgu Wojskowego II. Pierwszym prezesem zarządu klubu został ppłk. Marian Gutaker, a wiceprezesem do spraw organizacyjnych został ppłk. Stanisław Żwirski. Klub przyjął wówczas nazwę Zawisza, pochodzącą od słynnego polskiego rycerza Zawiszy Czarnego z Garbowa.
http://www.zawiszanie.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt