Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. http://www.pisaniezagrosze.pl/ oferuję profesjonalne prace dyplomowe.
druk na płótnie Textileprint. Profesjonalne druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.

Wyszukaj stronę        

Recenzje filmowe


Maciek Belski - recenzje filmowe

Maciek Belski - recenzje filmowe
Strona z recenzjami filmów Hollywood, które opisują największe kinowe przeboje z ostatnich lat. Na mojej stronie znajdziesz również recenzje klasyków kina, które musisz obowiązkowo obejrzeć. Wejdź i sprawdź, które filmy polecam i które warto zobaczyć.
http://www.maciekbelski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Program TV

Program TV
TeleMagazyn to przewodnik po 65 stacjach telewizyjnych. Zawiera pełny repertuar najchętniej oglądanych stacji – w tym wszystkich ośrodków regionalnych TVP – wraz z rekomendacjami najciekawszych pozycji programowych. Kolumnom z repertuarem towarzyszy bogato ilustrowany dział magazynowy. Czytelnicy mogą w nim znaleźć informacje o programach, recenzje i oceny filmów, sylwetki gwiazd oraz łamigłówki – krzyżówki i sudoku. W każdym numerze krótkie omówienia 140 filmów i obszerne recenzje ponad 20. – z informacją co warto, a czego nie warto oglądać. TeleMagazyn ukazuje się w piątkowych wydaniach dzienników „Polska”.
http://www.telemagazyn.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Polskie filmy i seriale w jednym miejscu

Polskie filmy i seriale w jednym miejscu
Prezentujemy Państwu polskie kino filmowe w jednym miejscu , mogą Państwo znaleźć tutaj wiele Polskich produkcji filmowych, jak i również kultowe seriale z przed lat i aktualne. Każdy film jest opisany: aktorzy , recenzja, reżyser.
http://www.polskie-kino.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Filmy

Filmy
Jest to serwis rozrywkowy w którym znajdują się recenzje filmów i seriali. Na stronie można się zapoznać z opisami różnych filmów z różnych gatunków. Serwis zawiera podział na kategorie. Zapraszamy do komentowania filmów i dodawania swoich recenzji.
http://filmy.piszemy.info/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt