Recenzje
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.

Wyszukaj stronę        

Modelarstwo


Sklep modelarski

Sklep modelarski
Hobby-Model to największy sklep modelarski na Podkarpaciu i jeden z większych w Polsce. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz modeli plastikowych, modele rc, modele statków i żaglowców oraz akcesoria modelarskie. Jeżeli, szukasz wysokiej jakości balsy lub deseczek to znajdziesz je u nas. Jesteśmy także, dystrybutorem doskonałej jakości klejów niemieckiej firmy UHU na sklepy modelarskie i inne branże.
http://sklep.hobby-model.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Modelarstwo szkutnicze

Modelarstwo szkutnicze
Modelarstwem szkutniczym zacząłem interesować się w szkole podstawowej. Do tej pory mam na swoim koncie wykonanie wielu modeli, takich jak H.M.S. Beagle, Dżonka, Vittorio Veneto, Wodnik, Vasa. Wszystkie wykonane są własnoręcznie, lub częściowo z elementów gotowych. Zdobyłem również tytuł mistrza polski na modelu Vittorio Veneto. Zapraszam na stronę w celu obejrzenia galerii. Mogę wykonać model na zamówienie, lub sprzedać juz gotowy który posiadam w swojej kolekcji. Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz.
http://modelarstwoszkutnicze.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Modele zdalnie sterowane - Karambol.pl

Modele zdalnie sterowane - Karambol.pl
Profesjonalna obsługa to zawsze Karambol.pl Sklep modelarski, sprzedaje modele zdalnie sterowane RC elektryczne i spalinowe, samochody, śmigłowce, helikoptery i zabawki, posiadamy duży wybór części tuningowych, aparatury modelarskie, znajdziesz u nas zabawki na prezent dla dziecka i starszego pana. Do każdeko modelu posiadamy pełen asortyment. Modele zdalnie sterowane to niesamowita zabawa i ubaw dla całej rodziny.
http://www.karambol.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Helikoptery zdalnie sterowane

Helikoptery zdalnie sterowane
Start-helirc to dobrze zaopatrzony sklep internetowy z modelami rc śmigłowców KDS, helikopterami zdalnie sterowanymi firmy E-Sky, helikopterami rc Easy-copter, śmigłowcami RC Pelikan i innymi. W ofercie sklepu posiadamy również akcesoria i części zamienne do helikopterów KDS. Zapraszamy do sklepu przyjaznego modelarzom
http://www.start-helirc.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt