Recenzje
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

DJ na wesele


Zespół na wesele Lublin

Zespół na wesele Lublin
Zespół na wesele Lublin to trzyosobowy skład podstawowy, na życzenie Klienta istnieje jednak możliwość wzbogacenia go o dodatkowe osoby i instrumenty takie jak perkusja czy saksofon. Członkowie tworzący zespół na wesele Sender mają duże doświadczenie wokalne oraz mocne głosy o ciekawej barwie. Posiadamy bogaty repertuar, śpiewamy w języku polskim, angielskim, włoskim oraz rosyjskim. Bardzo często gramy na weselach i poprawinach oraz innych imprezach w okolicach miasta Lublin. Zapewniamy atrakcyjne ceny i pełny profesjonalizm naszych usług.
http://zespolsender.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Dj Kielce

Dj Kielce
Dj z Kielc - Norbert Krawczyk oferuje oprawę muzyczną i prowadzenie imprez okolicznościowych (wesele, poprawiny). Do wyboru liczne atrakcje na imprezę: dekoracyjne oświetlenie sali, karaoke,konfetti, bańki mydlane, dym ciężki, animacja dla dzieci i wiele innych. Teren działania: województwo świętokrzyskie: Kielce, Jędrzejów, Włoszczowa, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Kazimierza Wielka, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Busko - Zdrój, Pińczów, Sandomierz, Staszów, Opatów i okolice
http://www.djnorbi.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Matador zespoły weselne

Matador zespoły weselne
Matador proponuje Państwu muzyczną oprawę różnorodnych imprez m.in. imprez firmowych, okolicznościowych i eventów oraz wesel. Zespół tworzy pięciu profesjonalnych muzyków. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, atmosferę i niezapomniane wrażenia. W naszym repertuarze znajdą Państwo wiele utworów w nowych odsłonach. Nasza grupa muzyczna to idealny wybór na wesele -zapewniamy własne nagłośnienie, oświetlenie oraz szereg gier i zabaw towarzyskich idealnych na wesele. Zapraszamy do zapoznania się z naszą twórczością na stronie zespołu.
http://www.zespolmatador.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt