Recenzje
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        

EventyTworzenie animacji dla dzieci to wspólna praca.

Tworzenie animacji dla dzieci to wspólna praca.
Nasza agencja zajmuje się całościową organizacją safety day. Organizacja wyjazdu integracyjnego jest ciekawym procesem, w którym idealnie odnajduje się Sunset Event. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne organizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych wykorzystujemy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i bardzo dobrze nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci.
http://sunsetevent.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Symulatory dachowania

Symulatory dachowania
Innowacyjny symulator dachowania jest udostępniany na każdą imprezę masową. Prowadzimy imprezy i szkolenia na obszarze całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania oferuje dużo ruchomych kompletów na specjalnych przyczepach transportowych. Sprzęt może być używany m.in. w ciężko osiągalnych miejscach gdzie brak zasilania elektrycznego. Posiadamy swoje urządzenia prądotwórcze którymi możemy zasilać nasze sprzęty. Najem symulatora dachowania dokonuje się po ustaleniu korzystnych możliwościach współpracy. Symulator dachowania – cena użytkowania przenosi się wielokrotnie na polepszenie bezpieczeństwa.
http://symulator-dachowania.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


Symulator zderzenia

Symulator zderzenia
Symulator zderzenia to jedna z najbardziej edukacyjnych atrakcji na Twój piknik. Wszyscy korzystający z symulatora zderzeń nabierają respektu do szybkiej jazdy i utwierdzają się w przekonaniu, że warto zapinać pasy. Wynajem i szkolenie z użyciem symulatora zderzeń będzie w stanie trwale zwiększyć bezpieczeństwo przeszkolonych uczestników. Instruktor za pomocą symulatora zderzeń zwraca uwagę na wiele zaniedbywanych problemów podczas codziennej jazdy samochodem. Posiadamy jedyny symulator zderzeń w Polsce z regulowaną prędkością zderzenia. Symulator zderzeń jest zalecany dla wszystkich zdrowych osób niezależnie od wieku.
http://www.symulatorzderzenia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt