Recenzje
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy
Lee. Legenda sztuk walk Lee .

Wyszukaj stronę        

Zespół muzycznyHolidaymusic

Holidaymusic
Szukacie dobrego zespołu muzycznego na wesele? Muzyka na weselu to fundament każdego wesela. Nasz zespół sprawi, że wszyscy na weselu będą się dobrze gościć i bawić na weselu! Nasz zespół muzyczny gra na weselach od wielu lat - posiadamy doświadczenie, jak grać. Gramy na dużych weselach jak i na małych kameralnych - byliśmy już w Ostrołęce, Wyszkowie, Przasnyszu, Szczytnie czy Łomży. Mamy duże doświadczenie i doskonale wiemy, że jak powinniśmy grać, dlatego przed każdym weselem ustalamy co do granego repertuaru na weselu. Zapraszamy na naszą witrynę i do kontaktu!
http://www.holidaymusic.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Zespół muzyczny Showmuse.

Zespół muzyczny Showmuse.
Grupa muzyczna wykonująca największe przeboje światowej i polskiej muzyki. Kapela na wesele, Zespół muzyczny na studniówki, na przyjęcia ślubne oraz na bale czy imprezy okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Showmuse to idealny wybór. Posiadamy bardzo szeroki i niepowtarzalny repertuar, począwszy od najnowszych przebojów muzyki rozrywkowej i rockowej w oryginalnych - naszych aranżacjach, a skończywszy na przebojach minionej epoki (blok RETRO).
http://www.showmuse.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Zespół na wesele Szczecin

Zespół na wesele Szczecin
Zespół na wesele Szczecin Key-Band zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Nasz zespół gotowy jest zagrać każdy utwór, ponieważ dobrze się czujemy w różnych repertuarach. Posiadamy wymagane wykształcenie muzyczne oraz duże doświadczenie. W skład naszego zespołu wchodzi wokalistka oraz trzech instrumentalistów. Nasze instrumenty są wysokiej klasy. Dysponujemy gitarą, perkusją, instrumentami klawiszowymi oraz akordeonem. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.
http://www.key-band.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt