Recenzje
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .

Wyszukaj stronę        

Organizacja urodzin dla dzieciOrganizacja urodzin dla dzieci Poznań

Organizacja urodzin dla dzieci Poznań
PACZKOWNIA POMYSŁÓW - zajmujemy się organizacją urodzin oraz imienin dla dzieci. Działamy w Poznaniu. Oferujemy także opiekę nad dziećmi na weselach i różnych innych spotkaniach rodzinnych a także warsztaty dla najmłodszych (chemiczne, historyczne, fizyczne). Mamy w zanadrzu szeroki wachlarz tematyki urodzinowej, łączący gry i zabawy dla dzieci, elementy edukacyjne (w tym eksperymenty). Organizowane przez nas zabawy dla dzieci to nie tylko frajda ale i nauka.
http://paczkowniapomyslow.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


http://robotyispolka.pl

http://robotyispolka.pl
Roboty i spółka to nietypowe atrakcje i zajęcia dla dzieci. Organizujemy warsztaty edukacyjne, zabawy dla przedszkolaków, urodziny dla dzieci- eksperymenty z robotyki, doświadczenia chemiczne, dmuchańce- to wyłącznie niektóre atrakcje dla dzieci. Wszystkie eventy bazują na zasadzie zdobywania wiedzy poprzez naukę. Nasz zespół składa się z doświadczonych pasjonatów: inżynierów, a oprócz tego studentów nauk ścisłych, z doskonałym podejściem do dzieci. Grunt naszego funkcjonowania to Warszawa, Gdańsk oraz dodatkowo Nowy Sącz. Zapoznaj się z pełną ofertą na: http://robotyispolka.pl/.
http://robotyispolka.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt