Recenzje
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
Lee. Legenda sztuk walk Lee .

Wyszukaj stronę        

Muzyka


Muzyka MP3

Muzyka MP3
Serwis o muzyce np: fidget na którym masz możliwość odkryć później ściągnąć pliki muzyczne z rozszerzeniem mp3. Serwis podzielono na kilka koronnych działów na rzecz szybkiego znalezienia wiadomości na temat interesujących Cię plików muzycznych. Korzystanie z portalu jest za darmo. By ściągnąć plik muzyczny Mp3 musisz dokonać rejestracji. Nim pobierzesz utwór, masz możliwość go wysłuchać na stronie. Dla dyskoteki Energy 2000 poświeciliśmy oddzielną zakładkę w które można znaleźć tylko piosenki z tego klubu.
http://rslink.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Salsa Kraków

Salsa Kraków
Taneczna fala zalewa Polskę. Daj się jej zabrać i pocznij balować z Kreacją Tańca. Klub taneczny proponuje szeroki wachlarz możliwości ? od szkoleń tańca towarzyskiego po zajęcia fitness i cieszącą się co raz większą sławą Zumba. Na witrynie kreacjatanca.pl odszukasz opis zajęć, scenariusz i możesz zapoznać się z portretami prowadzących ? znawców w swej dziedzinie i osoby, jacy przeznaczyli własne życie manii tańca. Skorzystaj z oferty zajęć osobnych w każdej właściwej dla Ciebie porze lub nasycaj się szczęściem wspólnej rozrywki na schadzkach grupowych.
http://www.kreacjatanca.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół muzyczny Zawiercie

Zespół muzyczny Zawiercie
Zespół muzyczny Eminens zaprasza Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące naszej oferty muzycznej. Pliki audio, opis naszego zespołu, galerię zdjęć z zagranych imprez oraz opinie naszych klientów. Zespół muzyczny Eminens tworzą Ola i Zbyszek. Ola jest wokalistką z jasną, przyjemną barwą głosu. W zespole nie tylko śpiewa, ale również dzwoni blaszkami cygańskiego instrumentu, jakim jest tamburyn. Zbyszek jest konferansjerem, klawiszowcem oraz śpiewającym akordeonistą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.
http://www.eminens.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

dj - Morrison 303 project

dj - Morrison 303 project
Jest misjonarzem współczesnych brzmień, teraz zaangażowany w estradę new acid, house plus 2 step. Skąd transformacja kierunku z ładnego techno plus schranz na house i 2 step? To przychodzi z wiekiem, a może chodzi o kompletnie inaczej bawiących się ludzi. Tak czy inaczej Jerry Coff ubóstwia zbliżać style i układać nową jakość. Sam powiada: "Rozwój to posada, nie można się klasyfikować, a elementarnym misją DJ'a jest zobrazowanie znajomych utworów,melodii, piosenek w niestereotypowy sposób". Ostatnio znów zaczął aranżować i remiksować, a jego prace nabrały prekursorskiego oblicza i głębi kreacyjnej.
http://m303.net
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt