Recenzje
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Wyszukaj stronę        

Muzykazespół weselny Szczecin

zespół weselny Szczecin
Postaw na sprawdzony zespół. Jesteśmy zespołem muzycznym, który z pasją podchodzi do organizacji i przebiegu uroczystości weselnych. Savio Zespół muzyczny gra i bawi Państwa od wielu lat, przynosząc wiele radości i niezapomnianych wrażeń Wam oraz Waszym gościom. Mamy przyjemność towarzyszyć Państwu w najważniejszym momencie życia. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a wasze wesele stanie się niezapomnianym wspomnieniem.
http://www.zespolsavio.pl
Zgłoś nie działający link/spam


DJ Kielce

DJ Kielce
Po podjęciu jednej z najważniejszych arbitrażu w Waszym życiu czyli zawarciu związku małżeńskiego staniecie przed poważnym wyborem: dj na wesele czy orkiestra- co wybrać? Jako dj Marjo Kielce ze swojej strony zagwarantuję: muzykę w oryginalnych wykonaniach i bardzo obszernym wachlarzu utworów. Na pewno niektórych utworów kapela nie jest w stanie muzykować (zaśpiewać); fachowe prowadzenie wesela jako wodzirej z dużą dawką samopoczucia; jedno z ładniejszych w Kielcach oświetlenie podłogi w standardzie; pełną kulturę osobistą, odpowiednie utrzymanie (nie piję alkoholu)
http://djmarjo.pl
Zgłoś nie działający link/spam


fajne piosenki

fajne piosenki
Super strona z fajnymi piosenkami. Co tydzień aktualizowana top lista piosenek. Serdecznie zapraszamy do dołączenia, do muzycznej społeczności oraz do udziału w licznych konkursach na największą ilość piosenek.
http://fajnepiosenki.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Dj Śląsk

Dj Śląsk
Witam pochodzę ze Śląska i jestem DJ serdecznie zapraszam do współpracy ze mną. Zagwarantuję Państwu jak i Państwa gościom oszałamiającą i niezapomnianą zabawę. Posiadam dużo rozmaitych piosenek, zaczynając od muzyki z lat 70,80,90 muzyki weselnej, biesiadnej, romantycznej, aż do najnowszych rytmów obecnych list hitów dzięki czemu zabawa będzie orginalna. Posiadam też własne oświetlenie i nagłośnienie. Według upodobań organizuję zabawy, ocepiny które dodają uroku dowolnej uroczystości. Więcej informacji na mojej stronie internetowej.
http://dj-slask.eu/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt