Recenzje
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.

Wyszukaj stronę        

Transport i spedycja


Transporty

Transporty
Transport ? przemieszczanie ludzi, ładunków gdzie wykorzystywane są odpowiednie środki transportu. Wyróżniamy transporty tj: transport towarowy, transport krajowy, samochodowy, osobowy kolejowy, rurociągowy itp... Transporty - więcej o rodzajach transportu można przeczytać na mojej stronie... Transport samochodowy niestety należy do dziedzin gospodarki o największym negatywnym wpływie na środowisko i zdrowie ludzkie. Żadne dotychczasowe próby poprawienia tego smutnego stanu nie wniosły znaczących zmian i poprawy tego stanu i nadal transport truje środowisko.Transport samochodowy i transport towarowy istnieć jednak musi i bez tych dwóch nierozerwalnie związanych z gospodarką sektorów nie może sprawnie funkcjonować...
http://www.transportsamochodowy.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Usługi transportowe Poznań

Usługi transportowe Poznań
Usługi transportowe firmy Drabant Taxi adresowane są do zleceniodawców indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych z obszaru Poznania i Wielkopolski. Oferujemy przewóz osób i dobytku, świadcząc realizacje w rodzaju transport mebli oraz sprzętu sportowego. Polecamy Wam naszą specjalność: profesjonalne usługi transportowe z pakietu tanie przeprowadzki ? dysponujemy odpowiednią flotą pojazdów. Kontakt: tel. 723830150.
http://www.taxipoznan.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

wynajem mikrobusów warszawa

wynajem mikrobusów warszawa
W branży logistyki ludzi istniejemy od dawna. Dzięki temu nasi kompetentni pracownicy prezentują się profesjonalizmem i, właśnie dzięki czemu naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić. Nasi profesjonalni pracownicy to nie wszystko, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oddajemy porządne i zaawansowane pojazdy. Dzięki nam nasi klienci zgłębiają rewelacyjny komfort podróży oraz poczucie bezpieczeństwa, co jest mottem naszej firmy. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebują nas nasi klienci, w kraju czy też obczyzną, jako że posiadamy tak jak licencję krajową jak i internacjonalną.
http://www.busik.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Firma Omega

Firma Omega
Dzięki osobistemu zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników, którzy składają się z doskonale zorganizowanej grupy specjalistów, nasz transport nigdy nie ustaje. Jeździmy 24 godziny na dobę i docieramy do każdego miejsca. Dysponujemy różnorodną flotą samochodową dopasowaną do potrzeb klienta.
http://egw.org.pl/logistic
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt