Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        

Prawo jazdy lublin


prawo jazdy Lublin

prawo jazdy Lublin
W obecnej sytuacji, przy tak ogromnej ofercie szkoleniowej na lubelskim rynku usług Ośrodek Szkolenia Kierowców LUBLIN stawia przede wszystkim na rzetelne, bezstresowe i jakościowe szkolenia, które owocują wysoką zdawalnością Kursantów. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców LUBLIN można opisać w kilku zdaniach skrupulatnie dobrana, wykwalifikowana kadra instruktorska, nowe samochody (takie same jak na egzaminie państwowym: Toyota Yaris 6cio biegowa), sala wykładowa oraz własny plac manewrowy.
http://www.osklublin.pl
Zgłoś nie działający link/spam

nauka jazdy warszawa

nauka jazdy warszawa
Kursy kat. B przyspieszone z teorią w weekend z moĹźliwością ralizacji całości w 30 dni. Kursy z moĹźliwością zdawania egzaminu w Ostrołęce. Jazdy doszkalające dla przygotowujących się do egzaminu, oraz osĂłb z prawem jazdy na samochodach egzaminacyjnych Skoda Fabia II 1.2 TSI. ZajÄ
http://osk-ken.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

prawo jazdy Kraków

prawo jazdy Kraków
Prowadzimy szkolenie teoretyczne i praktyczne na kursach podstawowych kategorii B, kursach doszkalających teoretycznych i praktycznych po trzykrotnie niezdanym egzaminie państwowym, jazdy doszkalające dla osób oczekujących na egzamin państwowy. Prowadzimy również zajęcia doskonalenia jazdy dla osób posiadających już prawo jazdy.
http://www.albar.krakow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

szkoła jazdy Olsztyn

szkoła jazdy Olsztyn
Motorex - ośrodek szkolenia kierowców. Obecnie firma szkoli na samochodach Fiat Punto Grande kat.B, Opel Vivaro z przyczepą kat. B+E oraz motocyklach: Honda CBF-600,Honda VTR-250 kat.A, Yamaha TW125 kat.A1. Na obecny stan w firmie pracuje 5 osob. Zakres działalności szkoleniowej obejmuje szkolenie na kategorie "B", "B+E", "A" i "A-1" oraz prowadzenie kursów specjalistycznych. Świadczymy również usługi szkoleniowe na terenie całego województwa. Właścicielem firmy jest Czesław Swaryczewski, certyfikowany instruktor oraz skarbnik PIGOSK
http://www.motorex.olsztyn.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt