Recenzje
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Tuning







naprawa turbin Wrocław

naprawa turbin Wrocław
Oferta naszej firmy skupia się na świadczeniu najlepszych usług z zakresu regeneracji oraz napraw turbosprężarek – Wrocław. Są to elementy wielu typów silników odpowiadające za zapewnienie odpowiedniego poziomu dynamiki jazdy. W przypadku awarii turbosprężarki lub zwyczajnego zużycia w okresie żywotności, pojazd zaczyna słabnąć, spala więcej paliwa, jest wolniejszy, itp. Często zużycie lub drobne usterki mogą doprowadzić do poważniejszych awarii.
http://regeneracja-turbosprezarek-wroclaw.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Modernizacja Star 266

Modernizacja Star 266
BMP Duśko – kabiny oraz modernizacje samochodów ciężarowych. Wykonujemy remonty kapitalne samochodów ciężarowych lub samych kabin. Specjalizujemy się również w dokonywaniu modernizacji pojazdów Star 266 na MAN L2000 - montujemy silnik MAN 220KM (D0826) wraz z podzespołami, oraz skrzynią biegów ZF oraz kabiną kierowcy MAN L2000 – krótka po kompletnej renowacji (kolor dowolny z palety RAL).Wszelkie elementu metalowe pojazdu (rama wraz z elementami przyległymi oraz koła) są wypiaskowane, zabezpieczone antykorozyjnie oraz polakierowane na dowolny kolor (paleta RAL).
http://www.kabiny.dusko.pl
Zgłoś nie działający link/spam


statystyki wypadków

statystyki wypadków
my o tym co najważniejsze, o ludzkim życiu. W sposób zrozumiały i czytelny. Tworzymy portal wspólnie z fanami motoryzacji, mówimy o nowościach, wracamy do starych czasów. U nas m.in. test Mazda 6 2,5 192KM model 2017 Mazda zawsze chadzała własnymi ścieżkami, model 6 był kolejnym krokiem w nieznane po latach uśpienia. Technologia SkyActiv wywraca do góry nogami spojrzenie na problematykę emisji zanieczyszczeń w kontekście pojemności. Kiedy wszyscy idą drogą downsizingu Mazda zwiększa pojemność i nie stosuje turbo w silnikach benzynowych.
http://bezpiecznapodroz.org
Zgłoś nie działający link/spam


Test Infiniti Q70 Hybrid

Test Infiniti Q70 Hybrid
Na naszym rynku jest kilka marek premium ale tylko niemiecka trójka potrafiła zainteresować naszych kierowców dostatecznie. BMW, Mercedes i Audi są czołówką, Lexus i Vovo trochę dalej natomiast Jaguar choć znany jest nie widoczny a Infiniti choć fantastyczne to nikt o nim nie słyszał. Szkoda że tak dobry produkt jak Q70 kompletnie jest w Polsce pozbawiony wizerunku, na 10 osób spytanych czy zna Mercedesa 10 odpowiada że tak. Niestety w przypadku Infiniti taka odpowiedź to 3 że coś słyszało.
http://bezpiecznapodroz.org/test-infiniti-q70-hybrid-najszybsza-hybryda
Zgłoś nie działający link/spam








UrbiCMS 2008    kontakt