Recenzje
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Wycena brylantĂłw. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena brylantĂłw .
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .

Wyszukaj stronę        

Salony


Range Rover serwis

Range Rover serwis
Upoważniony dealer marek Land Rover i Range Rover oferuje sprzedaż i serwis samochodów oraz sprzedaż części zamiennych. Jakość samochodów tworzonych nieprzerwanie od 1948 roku jest gwarancją zaspokojenia wszelkiego użytkownika. Zapraszamy do salonu mieszczącego się w Katowicach.
http://www.landrover.mmcars.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Salon Jaguara w Katowicach

Salon Jaguara w Katowicach
Salon MM CARS marki Jaguar jest najnowocześniejszym celem zbudowanym jako początkowy w Europie wg najświeższych standardów sieci dealerskiej. Należałoby podkreślić, że kanony te będą obowiązywać innych dealerów właśnie w połowie 2011 roku. Salon oferuje całkowitą wystawę 3 modeli Jaguar. Powierzchnia salonu przykrywa recepcję oraz przydatny rest room. Salon znajduje się na piętrze całokształtu MM Cars obejmującego 8 marek czterokołowców oraz dział samochodów używanych. Nowinką jest fakt transportu auta na piętro specjalnie zaplanowaną windą.
http://www.jaguar.mmcars.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Salon Mercedes Warszawa Zbigniew Broler

Salon Mercedes Warszawa Zbigniew Broler
Nasza firma MB Serwis Zbigniew Broler to interes rodzinny. Nie tylko dlatego, że kierownictwo to bracia, ale też dlatego, że symboliczną rodzinę miłośników samochodów spod znaku gwiazdy tworzymy z naszymi pracownikami i klientami. Dziś jesteśmy rozpoznawalną marką wśród właścicieli samochodów Mercedes oraz aut z grupy Volkswagen. Funkcjonujemy na rynku motoryzacyjnym od ponad 15 lat, posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz SQM. Dzięki wykorzystaniu najnowszego oprzyrządowania diagnostyczno-pomiarowego obsługujemy również najnowsze modele Mercedesów. Od kilkunastu lat zajmujemy się również dystrybucją części zamiennych do Mercedesów wszystkich typów. Klienci otrzymują Kartę Stałego Klienta.
http://www.brolerserwis.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Specjalistyczne wyposażenie warsztatów

Specjalistyczne wyposażenie warsztatów
Zwracamy szczególną uwagę na koszty związane z przebudową i utrzymaniem stanowiska a także na jego walory ergonomiczne. DSH MULTIWERK prowadzi uruchomienia i szkolenia z zakresu obsługi urządzeń diagnostycznych oraz z diagnostyki samochodowej. DSH MULTIWERK prowadzi sprzedaż urządzeń wyposażenia warsztatowego t.j. podnośniki, testery, diagnoskopy, urządzenia oponiarskie, geometria, urządzenia do regeneracji diesla, klimatyzacja, urządzenia uzupełniające, prowadzimy również sprzedaż urządzeń używanych.
http://dshmultiwerk.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt