Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Samochodytest infiniti q50d

test infiniti q50d
Q50 jest pierwszym seryjnym autem, które nie ma połączenia kierownicy z kołami!!!! Tak!!! Kierownica jest jak joystick w playstation, my nią kręcimy a ona przekazuje impulsy do procesora a ten wydaje polecenia serwosiłownikom w kołach. Możemy sobie ustawić różne tryby pracy, może to być miękka fajerka jak w Punto przy trybie City z elektrycznym wspomaganiem, nie czuć że się kręci, może być normalnie, trochę podobnie jak w zwykłym aucie ale tryb SPORT to twarda kierownica i krótkie przełożenie jak w wyścigówce.
http://bezpiecznapodroz.org/test-infiniti-q50d
Zgłoś nie działający link/spam


test infiniti qx30 d

test infiniti qx30 d
Kiedy w 1989 roku Infiniti narodziło się jako marka premium Nissana dla potrzeb rynku amerykańskiego nie planowano ekspansji poza USA. Szybko okazało się że podobnie jak Accura Hondy czy Lexus Toyoty zdobywa rynek kosztem niemieckich marek. Okazało się że Audi, BMW czy Mercedes w konfrontacji z japońską technologią ale i ceną zaczynają przegrywać. Na amerykanach nie robi wielkiego wrażenia niemiecka bufonada, oni są pragmatyczni i nie zapłacą za bzdury i to niepotrzebne.
http://bezpiecznapodroz.org/infiniti-qx30-d
Zgłoś nie działający link/spam


test infiniti q 30

test infiniti q 30
Kiedy w 1989 roku Japończycy z Nissana rozpoczęli sprzedaż w USA samochodów pod marką Infiniti, u nas dopiero zaczynała się demokracja i masowy pęd ku motoryzacji, pęd głównie ku zdezelowanej, niemieckiej motoryzacji. W Ameryce, Nissan chciał przeciwstawić się niemieckiej konkurencji w klasie premium, ale Toyota miała już tam swojego Lexusa, a Honda Accurę. Nikt wtedy nie myślał o ekspansji do Europy, a już na pewno nie do Polski, w planach nie było też produkcji na starym kontynencie i co? I teraz Infiniti jest hitem sprzedaży w Polsce, notując roczne wzrosty dwucyfrową sumą.
http://bezpiecznapodroz.org/infiniti-q-30-22d-170km
Zgłoś nie działający link/spam


test ssangyong korando

test ssangyong korando
SsangYong to po koreańsku bliźniacze smoki, firma założona w 1954 roku budowała głównie auta terenowe oraz ciężarowe a w 1964 roku budowała auta na zlecenie armii USA. W 1999 roku SsanyYong został wykupiony przez Daewoo, i jak pamiętacie w Polsce auta były sprzedawane w salonach Daewoo, które wtedy było właścicielem FSO. Najbardziej znane modele to właśnie Korando oraz Musso wyposażone w silniki i skrzynie biegów Mercedesa do dzisiaj cieszą się dobrą opinią ze względu na bezawaryjną eksploatację.
http://bezpiecznapodroz.org/test-ssangyong-korando-22d
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt