Recenzje
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Wycena brylantĂłw. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena brylantĂłw .

Wyszukaj stronę        

Literatura


Księgarnia wysyłkowa

Księgarnia wysyłkowa
W księgarni internetowej KsiazkiCzas znajdziesz książkę której szukasz. Kilkadziesiąt tysięcy tytułów z wielu gatunków literackich i z wielu wydawnictw. Od komiksów po leksykony, biografie słowniki. Oferujemy tanie książki i szybką wysyłkę!
http://ksiazkiczas.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Księgarnia internetowa

Księgarnia internetowa
Weltbild, to wzór Firmy Przyjaznej Klientowi! Nasz przepis na sukces? Potężna ilość filozofii nieograniczonego wyboru - wybieraj pomiędzy zakupami za pośrednictwem katalogu, sklepu internetowego, lub w sieci stacjonarnych księgarń. Do tego dopełniliśmy połączenie sił ze słynnym wydawnictwem - Świat Książki. Jeszcze tylko szczypta korzystnych promocji i bestsellerów. Efekt? Weltbild zajmuje początkowe miejsca w rankingach jednostek wysyłkowych, sklepów e-commerce, a też wśród sprzedawców książek w Polsce na rynku detalicznym.
http://www.weltbild.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ksiazki online

Ksiazki online
Warto o tym wiedzieć, bo i w Polsce wysyp audiobooków zainaugurował na dobre Piotr Fronczewski, nagrywając dla wydawnictwa Media Rodzina przekład bestsellera J.K. Rowling. Owszem, od dawien dawna słuchaliśmy w radiu powieści w odcinkach i kupowaliśmy dzieciom kasety z bajkami. Równoczesna premiera nowości wydawniczych w formie książki i płyty CD lub pliku MP3 to jednak wciąż zjawisko stosunkowo świeże. Przyjrzyjmy się zatem, co mają nam obecnie do zaoferowania polskie oficyny. Wśród gorących nowości tego roku znalazły się m.in. "Tortilla Flat" Johna Steinbecka (czyta Krzysztof Strużycki, wydawnictwo Oes),
http://ksiazki-online.net
Zgłoś nie działający link/spam

Książki

Książki
Uwielbiasz czytać książki? Ta strona jest specjalnie dla Ciebie. Tutaj znajdziesz recenzje i komentarze na temat najlepszych książek. Sprawdź co inni czytelnicy sądzą na temat aktualnie najnowszych książek. Zaloguj się i dodaj opinię publikacji, którą zarekomendowałbyś innym użytkownikom lub absolutnie odradzał. W serwisie informacje na temat nagród w literaturze i innych wydarzeń związanych z literaturą. Na stronie ankiety i rankingi na temat książek.
http://www.mole-ksiazkowe.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt