Recenzje
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        

Kino


Filmy online

Filmy online
Serwis internetowy Dedd.pl oferuje superprodukcje filmowe i seriale online. Za pomocą serwisu można kompletnie bezpłatnie obejrzeć najlepsze filmy online jak również seriale telewizyjne. Na witrynie usytuowane zostało menu nawigacyjne, pogrupowane na właściwe kategorie jak: dla dzieci, musical, western, biografie i inne pomocne w wyborze filmu. Wszystkie filmy online zawarte w serwisie są przetłumaczone na język polski za pomocą dubbingu lub tekstów. Na witrynie można opublikować komentarze do wybranych filmów czy seriali. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników produkcji filmowych.
http://www.dedd.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Quiz filmowy – sprawdź swoją wiedzę na temat filmów

Quiz filmowy – sprawdź swoją wiedzę na temat filmów
Lubisz chodzić do kina? Jesteś na bieżąco z filmami? Quiz filmowy to ciekawa metoda na sprawdzenie jak dobrze orientujesz się w tematyce filmowej. Celem quizu jest odgadywanie tytułów filmów na podstawie wyświetlanych kadrów. Codziennie ukazuje się 12 zdjęć - za udzielenie poprawnych odpowiedzi użytkownik otrzymuje punkty, dzięki którym zwiększa swoją pozycję w rankingu. Na każdego czeka rywalizacja z pozostałymi graczami, zaś dla najlepszych użytkowników w miesiącu przewidziane są nagrody pieniężne.
http://quizfilmowy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

okładki dvd covervil

okładki dvd covervil
Okładki dvd covervil, okładki do filmów, seriali i gier posiadamy sporą bazę okładek dvd i okładek blu-ray. Wykonujemy okładki na wasze zamówienie!!! Zobacz jak powinna wyglądać profesjonalna okładka!!!
http://www.covervil.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Filmy Online za darmo

Filmy Online za darmo
Najlepsze filmy online, do oglądania zupełnie za darmo. Oglądaj najlepsze filmy przez internet bez opłat. Filmy z Lektorem lub Napisami PL. Serwis zbiera i umieszcza linki do nowości znalezionych w śieci. Obejrzyj takie filmy jak: Zmierzch Zaćmienie, Harry Potter Insygnia Śmierci, Turysta, Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu , Pamiętniki Wampirów (Vampire Diaries) online. Linki z Megavideo, youtube pozwalają oglądanie filmów za darmo. Częste, aktualizacje, zapewniają oglądanie najnowszych filmów.
http://obejrzyjfilm.c0.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt