Recenzje
Bus do Niemiec. Bus do Niemiec
Busy do Niemiec. Busy do Niemiec
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl

Wyszukaj stronę        

AntykiStarocie i antyczne meble.

Starocie i antyczne meble.
Wiedziałeś, że mając w swoim domu leciwe meble czy też innego typu przedmioty jak i elementy wyposażeniowe o długiej tradycji, niewykluczone, że jesteś szczęśliwym posiadaczem antyków. W dobrym stanie antyki są całkiem wiele warte. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć czegoś na ten temat, to wejdź na witrynę internetową www.starocie.porcelana-rosenthal.eu. Od zawsze olbrzymim wzięciem cieszy się miśnia, a mianowicie unikatowa a także antyczna niemiecka porcelana. To wyjątkowo poszukiwany jak i najczęściej kupowany wyrób na rynku, który niejednokrotnie osiąga znaczne kwoty. Dlatego w przypadku, gdy chcesz odnaleźć komplet dla siebie, odwiedź: starocie.porcelana-rosenthal.eu.
http://starocie.porcelana-rosenthal.eu
Zgłoś nie działający link/spam


Kramik antyki

Kramik antyki
Nasza firma "Kramik" zajmuje się profesjonalną realizacją zleceń związanych z wyszukiwanien antyków na rynkach całej Europy. Poszukiwania prowadzimy zarówo w domach aukcyjnych, jak i na rynkach ze starociami oraz w innych anykwariatach. W głównej siedzibie firmy przy ulicy Zgierskiej 7a w Warszawie mieści się nasz antykwariat. Nasza działalność związana z antykwariatem "Kramik" sprowadza się do skupu starych przedmiotów jak i do sprzedaży naszej kolekcji antyków. W razie zapotrzebowania klientów, jesteśmy w stanie uzyskać informacje dotyczące historii konkretnych przedmiotów.
http://www.antyki.wrotapolski.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Muzeum Techniki i Rzemiosła

Muzeum Techniki i Rzemiosła
Muzeum Techniki i Rzemiosła ma na celu zachowanie od zapomnienia i zniszczenia artefaktów związanych z rozwojem techniki i rzemiosła. Bardzo ważną rolę w działaniach podejmowanych przez Muzeum Techniki i Rzemiosła odgrywa działalność edukacyjna oraz naukowo-badawcza. Muzeum Techniki i Rzemiosła stawia na aktywne propagowanie wiedzy i edukację. Naszą ofertę w formie lekcji i warsztatów muzealnych adresujemy szczególnie do dzieci i młodzieży. Główne działy muzeum: Dział Historii Techniki, Dział Rzemiosła, Dział Historii Nauki.
http://technikairzemioslo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt