Recenzje
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.

Wyszukaj stronę        

Malarstworysunek artystyczny

rysunek artystyczny
Witam na stronie galerii rysunku i malarstwa. Andrzej Masianis – urodził się w 1974r. w Pile. Ukończył Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. Jest absolwentem Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom otrzymał w 1999 roku. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką. W 1996 roku otrzymał stypendium Fundacji im. Tadeusza Kulisiewicza. W 1998 roku otrzymał drugą nagrodę na Ogólnopolskim Biennale Rysunku Wyższych Uczelni Artystycznych w Katowicach.
http://masianis.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe
Kalendarze książkowe są przydatnym produktem, którego wybór jest tak duży, że wiele osób ma problem z ich najtrafniejszym wyborem. Odwiedzając ten blog, zorientujecie się w temacie kalendarzy książkowych w takim stopniu, że nie będziecie mieli już żadnych wątpliwości dotyczących tych kalendarzy. Zachęcam Was do odwiedzin i lektury - to się opłaci :)
http://kalendarzeksiazkowe.blogownia.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


ceramika artystyczna

ceramika artystyczna
Ręcznie formowana ceramika ozdobi każde mieszkanie Szukając niebanalnych dekoracji do swojego domu warto zdecydować się na ceramikę artystyczną. Na naszej stronie możesz nabyć filiżanki ręcznie malowane, pięknie ozdabiane cukiernice, dzbanki i misy, jak również kubki ręcznie malowane, które wspaniale ozdobią każdy dom. Elementy ceramiki artystycznej to też świetny podarek: kubki ręcznie malowane na pewno zachwycą każdego, kto ceni sobie niebanalne i estetyczne przedmioty
http://www.spichlerzkazimierski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt