Recenzje
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Praca Licencjacka Pisanie. Praca Licencjacka Pisanie to oferta dla Ciebie.
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

FotografiaFotograf ślubny

Fotograf ślubny
Zdjęcia ślubne, to wyjątkowa pamiątka na całe życie. Jeśli marzysz o pięknych, sensualnych fotografiach, które wzbudzą zachwyt rodziny i znajomych wybierz studio Aphotography. To gwarancja doświadczenie i profesjonalizmu. Fotograf Anna Piotrowska, to uznana marka na łódzkim rynku usług fotograficznych. Od lat z powodzenie realizuje piękne reportaże ślubne i zjawiskowe sesje plenerowe.
http://www.aphotography.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


virtual reality

virtual reality
EpicVR - Przyszłość dzieje się teraz. EpicVR to ludzie, którzy mają w sobie pragnienie zmieniania świata. Tworzymy filmy i aplikacje virtual reality. Po założeniu headsetu vr - przenosimy cię w nowy interaktywny świat, w którym wszystko jest możliwe. Podróżujesz w czasie, odwiedzasz najdalsze zakątki świata, uczestniczysz w wydarzeniach i koncertach, przeżywasz akcję filmu - nie odrywając się od krzesła. Wydarzenia rozgrywające się w ciągu kilku ostatnich miesięcy jasno wskazują, że technologia wirtualnej rzeczywistości staje się coraz popularniejsza.
http://www.epicvr.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Fotograf ślubny małopolska

Fotograf ślubny małopolska
Mieszkam w Krakowie. Tu tworzę, fotografuję i filmuję. Na co dzień prowadzę studio fotografii reklamowej i wizerunkowej. Od czasu do czasu zajmuję się również fotografowaniem nowożeńców w tym tak ważnym dla nich dniu. Pracuję na terenie całej Polski, a nawet poza, więc nie wahaj się odezwać. Zapraszam do mojego studia Bad Idea. Reportaż ślubny: Reportaż ślubny obejmuje: przygotowania; błogosławieństwo; ceremonię; przyjęcie weselne (do godz. 1 w nocy); 2 płyty DVD ze zdjęciami; 60 odbitek w formacie 10x15 z białą ramką; Wszystkie zdjęcia są poddane starannej obróbce. Plener ślubny: Plener w tym samym dniu, w którym jest ślub - 0 zł. Plener innego dnia na terenie Krakowa - 500 zł.
http://www.dyszynskinaslub.pl
Zgłoś nie działający link/spam


wynajem studia Kraków

wynajem studia Kraków
Bad Idea to agencja produkcji wizualnych. Tworzymy profesjonalne fotografie wizerunkowe, modowe lub produktowe. Produkujemy filmy reklamowe, firmowe i teledyski. Jesteśmy pełni energii i pasji. Fotografia to nie tylko nasza pasja, to przede wszystkim sposób patrzenia na świat. To coś, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy i nie wstydzimy się tego. W każdym momencie możesz się o tym przekonać. Potrafimy zadbać o wizerunek Twój lub Twojej marki tak, że utrwali się na długo w świadomości odbiorcy. Moda. Piękno. Styl. Gust. To tylko pojęcia, które potrafimy zamknąć w swoich fotografiach.
http://www.bad-idea.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt