Recenzje
Bus do Niemiec. Bus do Niemiec (94)
Busy dania polska. Busy dania polska (872)
Busy Dania Polska i Polska Dnia - Sprawdź. Busy Dania Polska i Polska Dnia - Sprawdź (18)

Wyszukaj stronę        

Fotografiazdjęcia ze chrztu Warszawa

zdjęcia ze chrztu Warszawa
Fotografią zajmuję się od roku 2006. Lubię patrzeć na świat przez obiektyw, chwytać i utrwalać najważniejsze momenty. Zawodowo wykonuję zdjęcia jako fotograf na ślub , fotograf na chrzest i inne wydarzenia: rodzinne jak i firmowe. Specjalizuję się również w fotografii reklamowej oraz produktowej, wykonując głównie zdjęcia typu packshot na potrzeby katalogów i stron www. Zawsze jestem otwarty na pomysły, także te najbardziej szalone, a Państwa potrzeby traktuję z najwyższą uwagą. Zapraszam do odwiedzenia działu, który aktualnie Państwa interesuje oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapraszam także do odwiedzin mojego fotobloga
http://piotrmichalski.com
Zgłoś nie działający link/spam


fotografia ślubna Częstochowa

fotografia ślubna Częstochowa
Należę do grona szczęśliwców, którym udało się połączyć pasję z zawodem. Fotografią zainteresowałem się w szkole podstawowej. Szybko okazało się, że zainteresowanie przerodziło się w pasję. Od kilkunastu lat zajmuje się fotografią zawodowo. Mam na koncie udział w kilkunastu wystawach w kraju i za granicą, liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi Nagroda Dziennikarzy 2003 za film dokumentalny przyznana przez redakcję Gazety Wyborczej. Pracuje w zespole młodych, kreatywnych ludzi, chętnych do podjęcia każdego wyzwania.
http://fotokrajs.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Fotograf ślubny Białystok

Fotograf ślubny Białystok
Zapraszam do skorzystania z usług fotografii ślubnej i okolicznościowej (chrzty, imprezy rodzinne, imprezy integracyjne, sesje portretowe, sesje plenerowe, sesje dziecięce, itd.) Pracuję sprzętem cyfrowym marki Canon z najwyższej klasy obiektywami klasy L. Zlecenia realizuję w całym kraju. W Dniu Ślubu jestem z Wami już od momentu przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię, zabawę weselną, następnie podczas sesji plenerowych – w dogodnie ustalonych terminach.
http://www.fotoeast.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Fotografia Ślubna Świdnica, Wesela Świdnica,

Fotografia Ślubna Świdnica, Wesela Świdnica,
Fotografia Ślubna|Fotograf Świdnica|Fotografowanie wesel) to znakomite podsumowanie Twojego wesela. Moja działalność obejmuje cały obszar - Świdnica, Wałbrzych, Żarów, Dzierżoniów, Strzegom. Moje prace z pewnością spodobają się wszystkim gościa oraz parze młodej. Moja oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na uwiecznieniu tego jedynego dnia z życia w sposób niestandardowy i niekonwencjonalny. Spojrzenie na uroczystość weselną zależy w równiej mierze od pary młodej jak i fotografa.
http://www.foto-slub.swidnica.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt