Recenzje
Praca licencjacka rachunkowość. Praca licencjacka rachunkowość (216)
Pisanie prac z ekonomii. Pisanie prac z ekonomii (911)
Gotowe prace licencjackie. Gotowe prace licencjackie (343)

Wyszukaj stronę        

FotografiaZdjęcia ślubne Kraków

Zdjęcia ślubne Kraków
Z nami uwiecznisz każdą chwilę z najważniejszego dnia w życiu. Zajmujemy się profesjonalną fotografią ślubną, ale całkiem inną niż ta, która jest oferowana przez inne firmy. Naszym głównym atutem jest pomysłowość i to jest dla nas najistotniejsza rzecz. Staramy się wykonać zdjęcia niepowtarzalne i do których będzie się chciało powracać każdego dnia. Mamy wiele pomysłów na sesje weselne, jeżeli chcesz zobaczyć przykłady, wystarczy zajrzeć na prezentowaną stronę www. Tam zawsze przedstawiamy nowe zdjęcia naszych petentów. Gwarantujemy, iż każdy z Państwa będzie ujęty urokiem naszych fotografii.
http://www.wspomnieniapracowni.com
Zgłoś nie działający link/spam


fotofascynacja.com - fotografia dzieci Katowice, Zabrze, Śląsk

fotofascynacja.com - fotografia dzieci Katowice, Zabrze, Śląsk
Jako fotografa, fascynuje mnie możliwość przekazania całego spektrum uczuć i emocji na jednym zdjęciu. Wyzwaniem jest zbudowanie więzi między fotografem i modelem, zarówno jeżeli już jest to fotografia ciążowa czy dziecięca. Dzięki temu, że cechuje mnie kreatywność i swoje podejście do fotografowanej osoby, daje to niesamowite efekty na zdjęciach. Pasja jaką jest fotografia ciążowa, dziecięca i rodzinna, owocuje nieustannym doskonaleniem warsztatu i nietuzinkowymi rozwiązaniami podczas sesji zdjęciowych. Zajrzyj na www.fotofascynacja.com i daj się oczarować!
http://www.fotofascynacja.com/
Zgłoś nie działający link/spam


fotografia ślubna Bolesławiec

fotografia ślubna Bolesławiec
Jesteśmy prężną firmą działającą na rynku już od kilku lat. Przez ten czas zdobyliśmy spore doświadczenie, dzięki czemu możemy zaoferować produkty charakteryzujący się wysoką jakością. Ze swojej strony zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę fotograficzną i filmową ślubów, komunii, studniówek i innych imprez okolicznościowych. Podczas pracy używamy najnowszych dostępnych technologii. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem najnowszej generacji, który rejestruje najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Atutem używanych przez nas kamer SONY jest zapis materiału w systemie HD, który stosowany jest w telewizji cyfrowej i dzisiejszej kinematografii zapewniając wyśmienitą ostrość, kontrast i barwę obrazu.
http://www.pfaf.pl
Zgłoś nie działający link/spam


fotografia dziecięca Legionowo

fotografia dziecięca Legionowo
Studio Fotograficzne „PstrykaMito” od początku zostało stworzone z myślą o fotografowaniu dzieci i ich rodzin. Znajdziemy dla Was czas o każdej porze roku i przy każdej pogodzie. Studio mieści się w Legionowie pod Warszawą. Zostało wyposażone nie tylko w profesjonalny sprzęt fotograficzny, ale również we wszelkie akcesoria przydatne małym modelom i ich rodzicom. Dzieci czują się u nas jak w domu. Celem „PstrykaMiTo” jest przekonanie rodziców, iż warto w ciekawy i ładny sposób uwieczniać chwile z życia pociechy nie tylko z okazji wielkich wydarzeń jak chrzest czy komunia.
http://pstrykamito.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt