Recenzje
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Wyszukaj stronę        

Fotografia


Fotografia ślubna Koszalin

Fotografia ślubna Koszalin
Wojciech Wójcik profesjonalny fotograf ślubny z Koszalina. Zdjęcia wykonuję na terenie Pomorza w miastach: Kołobrzeg, Słupsk, Białogard, Szczecinek, Stargard oraz w Wielkopolsce Poznań. Działam również w miastach Suchy Las, Oborniki, Piła. Strona poświęcona jest dziedzinie, jaką jest nowoczesna fotografia ślubna. Zapraszam do zapoznania się z portfolio z zakresu fotografii reportażowej i portretowej. Zdjęcia ślubne prezentowane są w kilku blokach tematycznych: przygotowania do ceremonii ślubu, uroczystość ślubu, relacja z przyjęcia weselnego oraz sesja plenerowa. Sesja portretową wykonuję w formie zdjęć plenerowych lub fotografii studyjnej
http://www.wojtekwojcik.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fotograf ślubny Warszawa

fotograf ślubny Warszawa
Zdjęcia ślubne i weselne dla najbardziej wymagających Par Młodych. Najlepsze zdjęcia w Polsce i Europie. Fotografuję śluby w Warszawie, Gdańsku, Londynie i Berlinie. Dołączyłem do najlepszych fotografów ślubnych na świecie - do wyjątkowego grona organizacji ISPW, która zrzesza najwybitniejszych fotografików. Moje realizacje można obserwować na blogu, gdzie prezentuję najpiękniejsze śluby i najbardziej eleganckie wesela jakie odbywają się w Polsce i za granicą.
http://www.rutko.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fotograf Wejherowo

fotograf Wejherowo
Ciekawe i nowatorskie podejście do Fotografii Ślubnej. Nazywam się Michał Ceszke, mieszkam w Wejherowie i z zawodu jestem fotografem. Jeśli nie wystarczają Ci zdjęcia w ruinach, na polu czy na plaży, zapraszam na łamy mojej strony gdzie znajdziesz kilkaset dziwnych zdjęć plenerowych. Klientom daję to, czego oczekują, czyli perfekcję i profesjonalizm. Sesje zdjęciowe są bezproblemowe, a zasady współpracy zawsze jasne. W fotografii ślubno-plenerowej wykorzystuję wiele przeróżnych rekwizytów, takich jak: karty, cygara, ozdobne parasoliki i wachlarze, bańki mydlane, koszyki piknikowe itp…
http://www.fotograf-slub.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf Świebodzin

Fotograf Świebodzin
Moją pasją jest [url=http://www.fotografslubny.biz]fotografia ślubna w lubuskiem[/url]. Uśmiech Państwa Młodych. Obrączka na dłoni. Łzy wzruszenia. To wszystko określa niesamowity i niepowtarzalny stan tej jedynej chwili w życiu. Zdjęcia pełne emocji i niezwykłego nastroju przez lata będą wspaniałą pamiątką dowodu Państwa miłości. Specjalizuję się również w wykonywaniu zdjęć ciążowych, aby pokazać radosne chwile oczekiwania. Gwarantuję również pełen profesjonalizm i realizm oddany na [url=http://www.fotografslubny.biz]fotografiach rodzinnych i dziecięcych.[/url] Wykonuję [url=http://www.fotografslubny.biz]zdjęcia ślubne w Świebodzinie[/url] jednak bez problemu dojadę w dowolne miejsce w województwie lubuskim, czy wielkopolskim.
http://www.fotografslubny.biz
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt