Recenzje
Pomoc w Pisaniu Referatu. Pomoc w Pisaniu Referatu to oferta dla Ciebie.
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!

Wyszukaj stronę        

Fotografia


Fotograf Zawidów

Fotograf Zawidów
Jestem fotrografem z pasji. Zajmuje się fotografią dla pasji, jak i jest to moja praca. Fotografuję ludzkie odczucia, które pięknie zapisywane są na kartach fotograficznych. Do każdej sesji zdjęciowej podchodzę elastycznie i indywidualnie, sprawdź na stronie moje realizacje.
http://fotografzgorzelec.com
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf na wesele Warszawa

Fotograf na wesele Warszawa
Fotograf z zawodu w życiowej manii poddaje się robieniu zdjęć wysokiej jakości aparatem. Oferuje on zdjęcia ślubne jak i generalne reportaże ślubne. Jego życie połączone jest z fotografią która nie jest mi obca od przeszło już dwudziestu lat. Pracował za młodu na przeróżnych aparatach i wypracował sobie oko zawodowego fotografa. Zdjęcia które tyka uwieczniają zapadłe chwile z danego wydarzenia czy uroczystości weselnej albo uroczystości komunijnej. Urzeczywistnia on dodatkowo zdjęcia krajobrazu otaczającego okolice województwa mazowieckiego a także innych. Pasjonuje go widok o zmroku czy zdjęcia tykane w mgle które przynoszą sporo do myślenia potencjalnemu obserwatorowi.
http://www.fotografia.jagodzinski.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

fotograf Łęczna

fotograf Łęczna
Fotografika ślubna Lubartów, Świdnik, Kraśnik, Lublin oraz województwo lubelskie. Zdjęcia wykonuję profesjonalnymi lustrzankami Canona z jasnymi obiektywami Tamrona i Canona.. Zdjęcia drukowane są na profesjonalnych liniach papierów: Fujicolor Crystal Archive i Kodak Endura. Podczas fotoreportażu mam ze sobą dwa aparaty i kilka kart pamięci. Każde zdjęcie poddawane jest obróbce graficznej.. Indywidualny dobór etapów fotoreportażu. Zdjęcia z albumem tradycyjnym dostarczam do trzech tygodni po sesji plenerowej. Posiadam uprawnienia z kurii do fotografowania podczas ceremonii w kościele
http://monikawloch.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf Toruń

Fotograf Toruń
Są takie momenty w życiu, które muszą być utrwalone. Jeżeli szukacie profesjonalnego fotografa w Bydgoszczy, ULANOWSKI to dobry wybór! Oferujemy sesje ślubne, narzeczeńskie i rodzinne, a także sesje dla modeli i modelek. Zdjęcia ślubne, weselne oraz plenerowe składamy w wysokiej jakości albumy, wykonywane ręcznie we Włoszech, a także w zabezpieczone hasłem galerie internetowe. Prowadzimy również warsztaty dla fotografów, o tematyce dotyczącej fotografii ślubnej: reportażowej, portretowej, jak również fotografii mody. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
http://www.ulanowski.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt