Recenzje
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        

Fotografia


Anna Szalacha - Fotografia

Anna Szalacha - Fotografia
Galeria fotografii cyfrowej, a w niej fotografie koni i zdjęcia z przeróżnych imprez, pokazów czy zawodów o tematyce konnej. Na stronie również autorski blog, gdzie na bieżąco podawane są informacje odnośnie nowych zdjęć. W ofercie sprzedaż zdjęć, zdjęcia koni, jeźdźców, zdjęcia z wydarzeń tematycznych czy tez indywidualne sesje zdjęciowe. Zapraszamy.
http://anna.szalacha.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Sesje narzeczeńskie - Artur Strak

Sesje narzeczeńskie - Artur Strak
Reportaż ślubny doskonale uwidacznia emocje, które towarzyszą młodej parze w tym szczególnym dniu. Fotografia, którą państwu dostarczam jest formą reportażu ślubnego, z elementami glamour. Wspołpracowanie z Parą Młodą od przygotowań do oczepin pozwala na nawiązanie prawdziwej więzi, wyczucie emocji, pozostaje tylko zarejestrować wszystkie chwile. Dopełnieniem jest plener, a wszystko to zamknięte w pięknym albumie. Zapraszam do galerii zdjęć. Realizuje zlecenia na terenie całej Polski. Artur Strąk fotografią zajmuje się od ponad 10 lat, wykonuje zlecenia dla klientów indywidualnych, korporacji i klientów instytucjonalnych. Swoją pracą wspiera Cracovia Danza, Bielską Zadymkę Jazzową.
http://www.arturstrak.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Tanio Kupisz Toner do Drukarek Laserowych i Kserokopiarek

Tanio Kupisz Toner do Drukarek Laserowych i Kserokopiarek
Kserkop Sp. z o.o. Centrum Materiałów Eksploatacyjnych polski importer i dystrybutor kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych Media Sciences / Katun / XPS / MK Imaging / Raven Industries / IPM / NineStar / Print Rite i wielu innych. Zamówienia złożone do godziny 16:00 są realizowane w tym samym dniu. Transport kurierem UPS. 95% przesyłek dociera do klienta na następny dzień roboczy. Dystrybucja dotyczy kontrahentów hurtowych. Kserkop Sp. z o.o. dział SE, jako importer, nie współpracuje z klientami detalicznymi i osobami fizycznymi*
http://www.hurt.kserkop.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

FOTOGRAFIA Piotr Augustyniak

FOTOGRAFIA Piotr Augustyniak
Członek Płockiego Towarzystwa Fotograficznego. Zawodowo związany z Gazetą Wyborczą. Laureat wielu nagród m.in.: Local Press Photo 2006, 2007 i 2009 oraz konkursu PGS „Dostrzeżeni” 2011. Na swoim koncie ma również zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie zainspirowanym twórczością Rembrandta oraz drugie w konkursie inspirowanym twórczością Wyspiańskiego. Ponad to trzykrotne zwycięstwa w cyklicznym, prestiżowym konkursie „Mój Płock”. Jego prace były prezentowane m.in. w Płockiej Galerii Sztuki (2009, 2011), w Książnicy Płockiej (2007) w Towarzystwie Naukowym Płockim (2011), oraz Domu Kultury Działdowska w Warszawie (2009, 2011) .
http://piotraugustyniak.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt