Recenzje
malarz Józef Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .

Wyszukaj stronę        

Fotografia


Studio fotograficzne

Studio fotograficzne
Proponujemy studio fotograficzne do wynajęcia w Krakowie. Lokalizacja w Centrum Krakowa obok Rynku Głownego, doskonały dojazd z każdego miejsca komunikacją miejską. Studio fotograficzne doskonale wyposażone, kilka lamp fotograficznych od 400 Ws do 1200 Ws z róznymi modifikatorami światła: softboxy o różnym kształcie i wielkości, garnki, wrota, filtry kolorowe
http://www.studio-fotograficzne.net
Zgłoś nie działający link/spam

Sesja plenerowa

Sesja plenerowa
Ślub to bardzo ważny moment w życiu każdego z nas dlatego warto zasiąść przed monitorem własnego notebooka i poszukać stosownego dla nas fotografa który uwieczni dla nas te ważne chwile. Czy posiada być to prosty reportaż ślubny z tego dość niecodziennego wydarzenia? Czy ma być to jedynie sucha fotorelacja czy wolelibyście, aby była to fotografia ślubna pełna emocji, charakteru i klimatu? Ten fotograf oferuję niepowtarzalne ilustracje ślubne, pokazujące Wasze emocje w tym wyjątkowym dniu. Fotografia ślubna, którą kreuje to ukazanie uczuć, spojrzeń, ulotnych chwil. Fotografik ten woli dyskretny styl fotografii, bez sztucznego pozowania i patrzenia w obiektyw. Zapraszam na stronę!
http://www.jacekmroz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fotograf Lublin

Fotograf Lublin
Fotografia ślubna ma dostarczać niezapomnianych emocji. W swoich zdjęciach staram się skupiać na tym co ulotne i niepowtarzalne. Chciałbym abyście zdjęcia, które wykonam zapamiętali na długie lata i z chęcią powracali do nich w dowolnej chwili.
http://www.marcinkaminski.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Design Attack - Fundacja Forum

Design Attack - Fundacja Forum
Festiwal Design Attack ma charakter międzynarodowy i zakłada szeroką współpracę organizatora – Fundacji Forum z Krakowa – z partnerami w Polsce i na świecie. Festiwal jest przeglądem najnowszych nurtów światowego projektowania, a także prezentacją koncepcji i przyszłościowych wizji designerów oraz firm zajmujących się projektowaniem i produkcją prototypów. Wystawy w ramach festiwalu obejmą projektowanie przemysłowe, modę, architekturę wnętrz, druki użytkowe (w tym outdoor), typografię oraz identyfikację graficzną. Koncepcja festiwalu opiera się na zestawieniu dizajnu autorskiego/unikatowego z produkcją masową.
http://egw.org.pl/forum
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt