Recenzje
Busy Dania Polska i Polska Dnia - Sprawdź. Busy Dania Polska i Polska Dnia - Sprawdź (611)
busy Polska Dania. busy Polska Dania (983)
www.ft.dk/. www.ft.dk/ (745)

Wyszukaj stronę        

Fotografiafotograf ślubny Koszalin

fotograf ślubny Koszalin
Profesjonalna fotografia ślubna - wybierz sprawdzonego fotografa ślubnego działającego na terenie całego kraju. Sprawdź moją ofertę Walentynki, jakże to ważne święto wszystkich zakochanych. Pomimo tego, że kochać powinno się każdego dnia, dla każdej Kobiety to święto o szczególnym zdarzeniu. 14 lutego, jedna z “moich Pań” – Agata, zrobiła swemu mężowi niespodziankę i wysłała zrobione przeze mnie zdjęcia do walentynkowego wydania Dzień Dobry TVN, w którym się one ukazały.
http://chrzanowski.pl
Zgłoś nie działający link/spam


filmy za free

filmy za free
Dzięki naszemu serwisowi mogą Państwo oglądać darmowe filmy online, które są dostępne bez rejestracji i denerwujących limitów. Każdego dnia staramy się dodać film. Czy korzystanie z zasobów strony jest darmowe ? Przeglądanie oraz korzystanie z strony www jest zupełnie darmowe. Nie pobieramy od naszych użytkowników żadnych opłat. Problem z oglądaniem filmów. „Connections limit reached! Please try again later.” Komunikat ten oznacza, że chwilowo jest przeciążony serwer. Odśwież po kilku minutach. Niestety nie mamy na to zupełnie żadnego wpływu, gdyż portal vshare nie jest naszą własnością.
http://www.klisza.org
Zgłoś nie działający link/spam


fotograf ślubny Poznań

fotograf ślubny Poznań
Fotografowanie to zajęcie, które daje mi olbrzymią satysfakcję. Zaczęło się od podwórkowego klubu fotograficznego na początku lat 90tych, który, dzięki pewnemu Panu, bardzo prężnie działał. Później długo długo nic, następnie koniec lat 90 i komputery, a początek XXI wieku to fascynacja grafiką komputerową. Przełomu u mnie dokonują firmy Kodak i Fujifilm dostarczając mi pierwsze kompakty cyfrowe. Kilka lat później pierwsze cyfrowe lustro, już spod znaku C. Ulubione tematy zdjęć w tamtym okresie to przede wszystkim ludzie i koncerty muzyczne. Pierwszy ślub sfotografowany z początkiem roku 2007.
http://www.fotografslubny.com
Zgłoś nie działający link/spam


fotografia ślubna Śląsk

fotografia ślubna Śląsk
Jako fotograf ślubny zawsze jestem „przed” Parą Młodą, żeby uchwycić wszystkie najważniejsze chwile. Staram się zawsze być w centrum wydarzeń, ale nigdy w centrum uwagi. Jestem osobą bezpośrednią i lubię zmniejszać dystans pomiędzy mną, a osobami fotografowanymi. Dzięki temu fotografie, które wykonuję są naturalne, a same sesje przebiegają w bardzo swobodnej i nieskrępowanej atmosferze. Jestem też otwarty i zawsze gotowy na realizację Waszych pomysłów na zdjęcia. Posiadam także zezwolenie na wykonywanie zdjęć w czasie ceremonii kościelnej, wydane przez Kurię Metropolitalną
http://www.fotokoma.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt