Recenzje
Przewozy do Danii. Przewozy do Danii (279)
Busy Polska Dania. Busy Polska Dania (614)
drukowanie flag. drukowanie flag (244)

Wyszukaj stronę        

Fotografiafotograf Małogoszcz

fotograf Małogoszcz
Fotografią zaraziłem się dość dawno, na tyle dawno, że nie jestem w stanie powiedzieć kiedy dokładnie to było. Jest to taka dziedzina, że nie da się o niej wiedzieć wszystkiego. Z każdym dniem dowiaduję się czegoś innego i nowego. Z każdym dniem staram się zrobić zdjęcia lepsze i lepsze. Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcie, ale i ogromne emocje, które staram się utrwalić tak, by nawet po długich latach rozgrzewały Wasze serca.
http://www.presfoto.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Kurs Fotografii - zostan-fotografem.pl

Kurs Fotografii - zostan-fotografem.pl
Kierujemy ten kurs do osób, które chcą nauczyć się realizowaćniezapomniane niezapomniane ujęcia reportażowe czy plenerowe, jak i dla osób, które chcą zarabiać w przyszłości pieniądze realizując różnorodne zlecenia dla firm lub osób prywatnych.Jeżeli chcesz zacząć w pełni świadomie wykorzystywać własny aparat i dostępne technologie na rynku oraz chcesz stać się lepszym fotografem - koniecznie zapisz się na nasze profesjonalne warsztaty fotograficzne! Będziesz wiedział jak dobrze kadrować oraz czego nie robić podczs kreowania obrazów. Poznasz dogłębnie możliwości własnego aparatu oraz jak wykorzystywać naturalne warunki pogodowe aby otrzymać dobry rezultat, a zabawa ze światłem wypełniającym, rysującym czy błyskowym nie będzie Tobie obca.
http://www.zostan-fotografem.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Retusz fotografii - cyfrowa obróbka zdjęć - Zamówienia online

Retusz fotografii - cyfrowa obróbka zdjęć - Zamówienia online
Niejednokrotnie napotkaliśmy się z takimi słowami: „szkoda że nasze zdjęcia tak wyglądają” dlatego dzięki nam w końcu wasze zdjęcia weselne, prywatne nabiorą tego czegoś co zachwyci oko patrzącego. Gwarantujemy profesjonalną obróbkę, retusz zdjęć. Zdjęcia po naszej edycji wyglądają wyjątkowo. Stawiamy na zadowolenie konsumentów. Poziom wykonywanych naszych prac jest bardzo efektowny czego możecie doświadczyć przeglądając nasze realizacje.
http://retusz-fotografii.com/
Zgłoś nie działający link/spam


fotografia ślubna dla wybrednych rzeszów

fotografia ślubna dla wybrednych rzeszów
Fotografia ślubna to nie jest stos odbitek, czy gigabajty zdjęć na DVD. To są przede wszystkim wspomnienia grymasy na twarzy i emocje, które towarzyszą wam w tym jednym jedynym niepowtarzalnym dniu. Fotografia reklamowa to ogólne pojęcie. Na mojej stronie prezentuje zarówno fotografie korporacyjną, ilustracyjną jak i reportaże z wydarzeń firmowych. Przygotowujemy również fotoalbumy, foldery i wydruki wielkoformatowe. Zapraszam również do zapoznania się z galerią zdjęć reklamo
http://marekwolan.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt