Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź

Wyszukaj stronę        

FotografiaFotografia ślubna Białystok

Fotografia ślubna Białystok
Damian Przestrzelski - Fotografia ślubna Białystok - portret fashion, beauty, fotograf podlaskie. Fotografia ślubna to doskonały sposób na zachowanie fantastycznych chwil związanych z najważniejszym dniem życia. Zdarza się, że sam moment ślubu, zabawa weselna oraz towarzyszące im przygotowania są tak stresujące, że niewiele z nich zostaje potem w pamięci państwa młodych. Zdjęcia ślubne powodują, że chwile te zostają uchwycone na zawsze. Wystarczy zasiąść wygodnie w fotelu, otworzyć album i znów przenieść się myślami do tych wyjątkowych, pasjonujących wydarzeń.
http://throughthelens.pl
Zgłoś nie działający link/spam


fotografia ślubna Rzeszów

fotografia ślubna Rzeszów
Mateusz Inglot Photography - Fotografia ślubna, reklamowa, reportażowa. Fotografią zająłem się około dziesięć lat temu. Zaczynałem od krajobrazów, nieco później zacząłem wykonywać zdjęcia portretowe i reportażowe. Współcześnie fotografuję pełnoklatkowym sprzętem firmy Nikon. Specjalizuje się w fotografii reporterskiej, głównie w zdjęciach ślubnych, chociaż każda dziedzina tej sztuki jest dla mnie fascynująca. Pracę swoja traktuję również jako hobby, dlatego zależy mi nie tylko na najwyższej jakości materiału zdjęciowego, ale także na szukaniu nowych miejsc, kadrów i pomysłów dzięki którym fotografie będą ciekawsze.
http://www.imp-studio.com
Zgłoś nie działający link/spam


Cykady - fotografia ślubna

Cykady - fotografia ślubna
Dwóch fotografów Cykady to dwóch profesjonalnych fotografów na Twój ślub. Praca w duecie daje dużo większe możliwości, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dynamiczne fotoreportaże z najważniejszego dnia w Waszym życiu od przygotowań, przez ślub aż wesele. Fotografujemy także ślubne sesje plenerowe - w wybranym przez Was miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, ofertą fotografii ślubnej i do kontaktu. Fotografujemy na terenie takich miast jak Warszawa (Mazowieckie), Białystok (podlaskie), Trójmiasto, Olsztyn, Ełk, Pisz, Ciechanowiec, ale lubimy podróżować i z przyjemnością przyjedziemy w dowolne miejsce w Polsce i za granicą.
http://cykady.com
Zgłoś nie działający link/spam


fotograf Siedlce

fotograf Siedlce
Cieszę się, że odwiedziliście tę stronę w poszukiwaniu fotografa. Pierwsze kroki w fotografii stawiałem w 2008 roku. Od tamtej pory nieustannie doskonalę swój warsztat, aby w pełni uchwycić emocje towarzyszące Wam w tym jedynym dniu. Do pracy podchodzę bardzo profesjonalnie. Na pierwszym miejscu stawiam wasze zadowolenie. Wspaniale jest widzieć uśmiechnięte twarze ludzi podziwiających końcowy efekt mojej pracy. Nie było by takiego rezultatu, bez dobrej komunikacji.
http://krakowskifoto.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt