Recenzje
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Oprogramowanie dla firm


Oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw

Oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw
CFI jest firmą konsultingowo - informatyczną. Zajmujemy się produkcją i wdrażaniem informatycznych systemów zarządzania klasy ERP, organizujących pracę poszczególnych działów oraz firmy jako całości. Głównym celem naszych wdrożeń jest podnoszenie efektywności działania i obniżenie kosztów operacyjnych naszych klientów. Podnoszenie efektywności rozumiemy jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdej komórce przedsiębiorstwa. Nasze oprogramowanie wdrażamy dla firm, których specyfika działania wymaga czegoś więcej, niż posiadania zwykłego programu magazynowo-księgowego.
http://vendo.cfi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

SupportIT Poznań - Obsługa informatyczna

SupportIT Poznań - Obsługa informatyczna
SupportIT Poznań oferuje: outsourcing IT, wsparcie informatyczne firm, sieci (budowa i utrzymanie), serwery (konfiguracja i administracja), tworzenie stron WWW, wizytówek internetowych, e-business, szkolenia i audyty informatyczne, konsulting IT.
http://www.supportit.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kosztorys

Kosztorys
Programy do kosztorysowania - Sprzedaż i szkolenia - Norma pro, Norma standard i Norma expert. Kosztorys - Oprogramowanie do kosztorysowania, Szkolenia z kosztorysowania, Serdecznie zapraszamy Państwa - kosztorysowanie, systemy kosztorysowania od Athenasoft. Program do kosztorysowania - Szkolenia, norma pro, standard i expert. Programy i oprogramowanie do kosztorysowania
http://www.kosztorys.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Analityk Finansowy w Excelu

Analityk Finansowy w Excelu
Analityk Finansowy w Excelu to zaawansowane narzędzie w Excelu służące do wykonywania analiz ekonomiczno - finansowych i wspomagające pracę działów kontrolingu, księgowości i finansów niezależnie od branży.
http://eoptima.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pliki

Pliki
Najlepsze i sprawdzone programy, sterowniki, spolszczenia to nasze motto. W naszym serwisie każdy znajdzie instalki takich programów jak emule, bearshare, rapget, firefox, gadu gadu i inne bez których żaden komputer się nie może obejść bo czym byłby komputer bez programów które potrafią wykrzesać z niego wszystko co ma.
http://www.megaprogramy.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt