Recenzje
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
tanie pisanie prac. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami tanie pisanie prac to błahostka.

Wyszukaj stronę        

Blogi


polskie strony internetowe

polskie strony internetowe
Blog o polskich stronach internetowych. Opinie, recenzje, artykuły na temat najbardziej popularnych witryn w polskim internecie.polskie strony internetowe serdecznie zapraszam do odwiedzenia tej strony
http://sitehoster.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Biblioteka cyfrowa

Biblioteka cyfrowa
Na stronie znajduje się zbiór książęk w wydaniach elektronicznych, które zostały podzielone na odpowiednie kategorie. W związku z tym każdy może w przejrzysty sposób przeglądnąć zawartość strony i wybrać odpowiednią pozycje dla siebie. Na wirtualnych półkach znajduje się bogaty zbiór książek zarówno polskich i zagranicznych.
http://www.biblioteka-cyfrowa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

komputery

komputery
Portal internetowy poświęcony tematyce IT. Znajdziesz na nim nowości i ciekawostki z branży komputerowej, a także ciekawe artykuły, które pisane są przystępnym językiem dzięki czemu każdy internauta lubiący komputery powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie na naszym portalu.
http://upozowac.info
Zgłoś nie działający link/spam

Szyszkowski Dariusz

Szyszkowski Dariusz
Dariusz Szyszkowski, ur.1963 w Olsztynie, nie związał się z miejscem urodzin, ponieważ niegodził się z polityką PRL. Po maturze, studiował na UW, kierunek lingwistyki ,studiów nie skończył z powodu wyjazdu do RFN. We wrześniu 1985, Dariusz zamieszkał w Karlsruhe. Podjął naukę j.niemieckiego oraz przedmiotów z zakresu ubezpieczeń, finansów, nieruchomości i prawa. Po ukończeniu IHK w Karlsruhe rozpoczął pracę w ubezpieczeniu Vereinte Versicherungen. Powodzenie finansowe wskazało drogę do biznesu w nieruchomościach. Czuje się Polakiem i podtrzymuje tradycje polskie, zakłada w Karlsruhe galerię sztuki Polnische Kunst. W 1998 Szyszkowski zamieszkuje w Warszawie.
http://www.dariusz-szyszkowski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Górnik Zabrze nieoficjalna

Górnik Zabrze nieoficjalna
Wszystko o ekipie Górnik Zabrze. Nieoficjalny blog który porusza temat piłkarskiego zespołu ze Śląska. Tradycja, sukcesy, ruch kibicowski. Opisy drużyn, meczów. Wiele galerii zdjęć. Wszystko dla kibica piłki nożnej. Skład drużyny i aktualności. Bardzo duża dawka felietonów i wywiadów. Wiele ciekawych opinii. Kibicowski punkt widzenia klubu ze stadionu przy ul. Roosevelta 81.
http://www.zabrzegornik.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt