Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Gry dla dzieci


Bajki audio dla dzieci

Bajki audio dla dzieci
Bajki audio to wspaniała i praktyczna pomoc dla każdego rodzica. Pamiętamy jak nasi rodzice i dziadkowie opowiadali na bajki na dobranoc. Dziś w zabieganych czasach jest to trudne. Dlatego na przeciw wychodzi nam system bajek w mp3. Wspaniały tekst w połączeniu z interpretacją i muzyką, bez problemu przeniesie dziecko w świat przygód, szalonych zabaw i sprawi, że czytelnik odniesie wiele przyjemności.
http://bajecznie.zamow.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Buliba.pl Gry dla dzieci. Zabawy dla dzieci.

Buliba.pl Gry dla dzieci. Zabawy dla dzieci.
Strona dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat zawierająca wiele gier i zabaw edukacyjnych, twórczych, zręcznościowych, gry na spostrzegawczość, a także gry polegające na segregowaniu przedmiotów. Można tam znaleźć również piosenki dla dzieci, gotowe do wydrukowania zaproszenia, kolorowanki, czy bileciki do prezentów.
http://www.buliba.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Wózki dla dzieci, łóżeczka, foteliki

Wózki dla dzieci, łóżeczka, foteliki
allewozki.pl – to sklep internetowy, w którym można znaleźć artykuły dla dzieci. Posiadamy duży wybór: wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, łóżeczek dla dzieci. Na stronach sklepu znajdują się produkty znanych marek na rynku. Sklep oferuje również sprzedaż zabawek dla dzieci oraz niezbędnych akcesoriów potrzebnych dla dobrego rozwoju dziecka.
http://www.allewozki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nienarodzony.pl-wirtualny cmentarz

Nienarodzony.pl-wirtualny cmentarz
Strona na której są informacje na temat tego jak dbać o noworodka i jak go pielęgnować, możesz dowiedzieć się tutaj również więcej na temat groźnych chorób w ciąży oraz jak uniknąć takich sytuacji, jak dbać o siebie w czasie ciąży oraz czy zapinanie pasów bezpieczeństwa w samochodzie jest bezpieczne .Tutaj możesz dowiedzieć się jak uniknąć zakażenia toksoplazmozą , oraz wiele innych interesujących informacji.
http://www.nienarodzony.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ubieranki

Ubieranki
Gry ubieranki są rodzajem gier przeznaczonym gównie dla dzieci i młodych kobiet. Zabawa polega na ubraniu, poprzez wykorzystanie dostępnych gadgetów, wirtualnej modelki-modela, zazwyczaj postaci z kreskówek lub gwiazd estrady. Posiadam ponad 300 gier tego typu. Zapraszamy !!
http://ubieranki-dla-dziewczyn.gry-dla-dziewczyn.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt