Recenzje
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.

Wyszukaj stronę        

Torby papierowe


torbom papierowym

torbom papierowym
Torebki Zamykane StrunowoSłużące do pakowania i przechowywania różnego rodzaju wyrobów, dokumentów. Idealnie sprawdzają się przy transportowaniu drobnych części luzem. Wygodne strunowe zamknięcie umożliwia wielokrotne, szczelne zamknięcie woreczka. Reklamówki HDPE, LDPEReklamówki jednorazowe HDPE - popularne "zrywki" oraz LDPE typu "koszulka" lub "market" w pełnym asortymencie rozmiarów i grubości, dowolnych kolorach, z możliwością wykonania indywidualnego nadruku. Torebki, Arkusze, Rękawice HDPEJednorazowe woreczki, arkusze i rękawice HDPE, znajdujące szerokie zastosowanie, głównie w przemyśle spożywczym, posiadające atest PZH. Folia StretchFolie do zabezpieczania towaru na paletach, w transporcie
http://www.sabo.krakow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Torby papierowe Warszawa

Torby papierowe Warszawa
Eko UE zajmuje się produkcją toreb papierowych oraz toreb materiałowych w różnorodnych rozmiarach. Wszystkie wyroby wykonywane są z materiałów pochodzących z recyklingu i mogą być używane w kontaktach z żywnością. Firma produkuje torby reklamowe i torby z nadrukiem oraz torby biodegradalne, ekologiczne papierowe i materiałowe. Eko UE gwarantuje szybką realizację zamówień oraz rabaty dla stałych klientów.
http://www.eko-ue.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Papierowe torby - Bempol

Papierowe torby - Bempol
Torby reklamowe to wyroby, w których specjalizuje się przedsiębiorstwo Bempol. Wyróżniają nas nowoczesność technik produkcji oraz precyzja wykonania, które to wpływają na wytrzymałość toreb. Sklepowe torby doskonale sprawdzają się jako reklama. Z takiej formy marketingu korzysta już większość firm. Dwie bazowe formy toreb to: papierowe torby oraz torby foliowe, przy czym obecnie większa popularność zdobywają torby papierowe. Bempol to firma z Warszawy.
http://www.bempol.pl
Zgłoś nie działający link/spam


www.tupak.pl/

www.tupak.pl/
Firma oferuje usługi w branży wyrobów z papieru falistego i tektury falistej oraz toreb zrobionych z papieru i tektury. To na wysokim poziomie rozwijająca się firma na rynku z produktami papierniczymi. Produkujemy towar jako praktyczne pojemniki, jak również są wyrazistym i skutecznym nośnikiem reklamy marki. Od wielu lat produkujemy wysokojakościowe torby, operujemy naszym klientom porady, oprawę graficzną i najlepsze sugestie. Darzy nas zaufaniem wiele międzynarodowych przedsiębiorstw, które chętnie do nas wracają, a nowych klientów wciąż przybywa. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub napisz do nas e-mail. Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości.
http://www.tupak.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt