Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .

Wyszukaj stronę        

Tworzywa sztuczne


Metec - kosze uliczne, pojemniki na odpady, cynkownia

Metec - kosze uliczne, pojemniki na odpady, cynkownia
Oferujemy kosze uliczne, pojemniki na odpady, cynkownia. Firma METEC Sp. z o.o. siedzibą w Miłomłynie prowadzi swoją działalność od 1998 roku i od początku związała się z ekologią i ochroną środowiska. Czerpiąc doświadczenia od swojej firmy - matki, która już od ponad 60 lat działa na tym rynku, osiąga swoje cele, kierując się zasadą, że najważniejsze jest zadowolenie Klienta.
http://www.metec.pl
Zgłoś nie działający link/spam

poliwęglan

poliwęglan
Sprzedajemy tworzywa sztuczne, które dostarczamy w każde miejsce w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo poliwęglan, poliwęglan komorowy, poliwęglan kanalikowy, poliwęglan lity pcw faliste/trapezowe, plexi oraz akcesoria do montażu Poliwęglan to tworzywo sztuczne, które wygląda jak szkło i plexi
http://www.poliweglan.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Poliwęglan

Poliwęglan
Mega-Tech oferuje wałki,pręty,tuleje i profile z tworzyw sztucznych konstrukcyjnych.Oferujemy między innymi:poliamid,teflon,tekstolit,plexi, polietylen,PVC,poliacetal,poliwęglan. Obok sprzedaży półwyrobów zajmujemy się również obróbką tworzyw.Gotowe detale wykonujemy na podstawie rysunku technicznego lub wzornika.
http://www.megat.biz
Zgłoś nie działający link/spam

Worki foliowe - producent

Worki foliowe - producent
Wyroby foliowe z polietylenu małej gęstości LDPE to główny element oferty podkarpackiej firmy produkcyjno-handlowej Donbert z Dębicy. Nasze produkty, ponieważ są produkowane z regranulatu sprzyjają ochronie środowiska i powodują, że firma Donbert dokłada swoją cegiełkę w budowie społeczeństwa ekologicznego. W ofercie posiadamy produkty umożliwiające zbiórkę odpadów, oraz pakowanie produktów i półproduktów. Głównymi wyrobami produkowanymi w naszej firmie są : worki na śmieci, worki foliowe, worki na odpady medyczne, worki na opony, worki budowlane. Wszystkie worki posiadają odpowiednie atesty i zachowana jest jakość umożliwiająca korzystanie z worków w sposób komfortowy i pewny.
http://www.workisanitarne.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt