Recenzje
druk flag. druk flag (166)
przewozy do danii. przewozy do danii (376)
przewozy do danii. przewozy do danii (302)

Wyszukaj stronę        

Odzież


Producent odzieży medycznej

Producent odzieży medycznej
Joke jest producentem odzieży gastronomicznej, a także odzieży medycznej. Swą ofertę kierujemy zwłaszcza do szpitali, gabinetów kosmetycznych, restauracji, hoteli lub też placówek medycznych. Odzież wyróżnia wysoka jakość, funkcjonalność oraz dbałość o detale. Nasza oferta obejmuje m.in. sukienki, fartuchy, żakiety, marynarki, spódnice, koszulki, spodnie oraz modele specjalne. Istnieje możliwość indywidualnego wyboru kroju, barwy, haftu, a także pozostałych elementów stroju. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz do zapoznania się z całą ofertą Joke (także z ofertą specjalną). W razie wątpliwości i pytań chętnie doradzimy.
http://www.joke.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Praktyczne i estetyczne dzianiny

Praktyczne i estetyczne dzianiny
Dostarczycielom najrozmaitszego typu dzianin, hurtownikom, kompaniom krawieckim i użytkownikom indywidualnym zwracamy uwagę na doświadczoną i wielką firmę Bamid, wytwórcę dzianin bawełnianych i mieszanek wykonanych z najlepszych rodzajów przędzy z zastosowaniem najnowszego parku maszynowego, między innymi znanych włoskich i niemieckich maszyn dziewiarskich. Spółka specjalizuje się szczególnie w produkcji lubianego materiału, jakim jest dzianina dresowa, powszechnie używana, między innymi przez fabrykantów ubiorów treningowych.
http://www.bamid.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Import odzieży używanej

Import odzieży używanej
Nasza firma zajmuje się importem markowej odzieży z Holandii. Współpracujemy ze sklepami typu secondhand, którym zależy na odzieży wysokiej jakości. Jesteśmy w stanie zadowolić nawet bardzo wymagających klientów, ponieważ nasza odzież nie podlega segregacji i pochodzi ze sprawdzonych zbiórek odzieży. Sezonowo prowadzimy również outlet. Zapraszamy do współpracy.
http://uzywana-odziez.net
Zgłoś nie działający link/spam


Szycie na miarę

Szycie na miarę
Tiviano oferuje szycie miarowe garniturów i koszul. W naszym salonie znajdziesz także wyroby najlepszych producentów europejskich i polskich. Oferujemy suknie wizytowe i garnitury.
http://tiviano.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt