Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w eseju - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.

Wyszukaj stronę        

RenowacjeRenowacja marmuru Warszawa

Renowacja marmuru Warszawa
Firma LuxusPro specjalizuje się w renowacji marmuru. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która jest w stanie dokonać renowacji marmuru w każdej postaci, posadzki, ściany, filary, fontanny itp. Od 15 lat świadczymy usługi i dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie. Zapraszamy na naszą stronę internetową do galerii, gdzie można obejrzeć wybrane prace. Zanim przystąpimy do renowacji marmuru musimy dokładnie obejrzeć przedmiot zlecenia w celu dostosowania odpowiedniej metody renowacji marmuru. Szlifowanie, polerowanie, oraz krystalizacja marmuru to usługi, które pozwalają na przywrócenie pierwotnego wyglądu kamienia jakim jest marmur czy trawertyn, które z nich zostaną użyte decyduje stopień ich zniszczenia.
http://www.luxuspro.com
Zgłoś nie działający link/spam


Piaskowanie i renowacja ścian z cegły i kamienia

Piaskowanie i renowacja ścian z cegły i kamienia
Firma świadczy takie usługi jak: czyszczenie chemiczne i mechaniczne (piaskowanie i hydropiaskowanie niskociśnieniowe) cegły piaskowca, granitu i innych kamieni, uzupełnianie ubytków, murowanie, hydrofibizowanie, scalanie kolorystyczne. Firma specjalizuje się w starych budynkach i obiektach zabytkowych. Wykonuje usługi na terenie Dolnego Śląska. Posiada duże doświadczenie, w szczególności w różnego rodzaju pracach konserwatorskich.
http://www.piaskowaniezabytkow.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt